Results 1 to 10 of 10

Thread: Bann hk

Junior Member

Bann hk

Cuma günü son gün bann atılıyor gm inisiyatifi ile belki ben haklı yere bann yedim ama itiraz etme fırsatı verilmedi ve geri donüş te haftasonu yapılmayacak atılacak banların en gec 24 saat itiraz hakkı olmasını ve bu önerimin dikkate alınmasını taraafımızca rica ediyorum.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef, biletler yalnızca mesai saatleri içerisinde yanıtlanmaktadır. Bunun için pazartesiyi beklemek durumundasınız, tüm oyunculara bu şekilde yaklaşmaktayız.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Haklı yere ban yediyseniz ne için itiraz edeceksiniz ki?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Haklı yere ban yediyseniz ne için itiraz edeceksiniz ki?
    Tam da bunu soracaktım. Haklı yere ban yedim ama itiraz edemiyorum nedir. Amacı destek sistemini meşgul etmek galiba.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    ben koxp kullandım gm banladı haklı olabilir ama bide bana sorun niye kullandım
    sen hiç bana sordun mu niye kullandığımı
    ben ben beni beni karekterimi....

Boşuna itiraz edip kendini yorma değişen bir şey olmayacak.

şuraya bir sorunumuzu yazsak , modlar cevap verene kadar 5 gün geçer. , şu hıza bak? hem mod takım lideri hemde bir mod cevap veriyor.
    Last edited by SkCLucky; 05-30-2020 at 09:39 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by koz_wjXhQcpu View Post
    şuraya bir sorunumuzu yazsak , modlar cevap verene kadar 5 gün geçer. , şu hıza bak? hem mod takım lideri hemde bir mod cevap veriyor.
    Bu kanıya nasıl vardınız acaba? Biz elimizden geldiği kadar ve gönüllü olarak, sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız fakat hiç konunuz olmasına rağmen bu şekilde bir ithamda bulunmanız oldukça komik.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by Yengec22H View Post
    ben koxp kullandım gm banladı haklı olabilir ama bide bana sorun niye kullandım
    sen hiç bana sordun mu niye kullandığımı
    ben ben beni beni karekterimi....
    Varoluş problemini başka alanda çözmeliydin. Burada geri dönüş yok, ve oyunu oynayan 10binlerce oyuncu var, kimseyi şımartacak vakit yok G.O

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Ne yiyip ne içiyosunuz bi anlasam keşke. İnsan yüzsüz olur da bu kadarı fazla geldi gelip bir de foruma '' HAKLI BAN YEDİM ama... '' diye konu açmış HHAHAHHAHAHAH