Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Discord'dan ban yedik. Banımın açılması için ne yapmam lazım?

Merhaba,

Spamdan dolayı bann atıldı denmiş ama spam yapmadım, bir yanlış anlaşılma var? Gerekli SS'ler ve video kaydı mevcut. Bann'ımın açılması için napabilirim? Nasıl bir adım izlemem gerekiyor?

Teşekkürler.

discord ve twitch banları kolay kolay açılmıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Lakin spamdan demişler. Buraya da SS'leri atarak ifşa etmek istemiyorum. Sadece bana SS ve videoları şuraya at spam olup olmadığını inceleyelim desinler kafi..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Arcedius_07 View Post
    Hocam 10 level olacaktım. İnanın SS'leri ve Video'yu atsam spam yapmadığım ortaya çıkacak. O an GM'nin ya da moderatörün yanlış anlaması söz konusu. Ben kesinlikle ama kesinlikle ne GM'ler uyarınca bir şeye devam eden bir oyuncuyum ne de illegal kullanan bir oyuncuyum. Chaosda k0xper olduğunu ve videosunu aldığımı ilettim. SS'lerimde mevcut. İçerde de video çekerken zaten DC 'de baktım Khalis var. Khalis rica etsem Chaos altar 3 gelir misin? İçerde 4 tane koxper var videolarını alıyorum dedim... Discorddan uzaklaştırıldım... Yeni üyelik açıp gelmek işin gerçekten saçma kısmı. Haksız olduğumu düşünse buradan uğraşmam direk onu yaparım... Herhangi bir şekilde sizi kötülemek istesem SS'leri direk buraya atarım herkese ifşa ederim. Ben sizin görebileceğiniz bir platformda sizlere ileterek kararınıza bırakmak istiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Tek ama tek amacım şu illegalleri temizlemenize yardım etmek. Daha bugün 3 tane CR doldurdum. Her gün en az 5 Cr dolduruyorum. Lütfen bir yardımcı olun.
    Discord isminizi yazar mısınız? (Sonundaki 4 haneyle beraber)

Merhaba , banada uygunsuz konuşma diyerek uyarısız ban attınız ama kesinlikle ne küfür ne hakaret etmedim. Chaos çıkışı anlık refleks gösterdim hesabım 15 seviye eski kullanıcıyım sizlerden ricam hesabımı açın artık sadece rapor yapıp geçicem genel tartışmaya falan bakmayacağım.
    Kizir #8947

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Discord isminizi yazar mısınız? (Sonundaki 4 haneyle beraber)
    Khaddgar #4516

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Arcedius_07 View Post
    Khaddgar #4516
    İki gün içerisindeki konuşmalarınıza şöyle bir baktığımda sürekli kavgacı bir şekilde konuşma, GM ekibi ile ilgili ithamlarda bulunmak gibi söylemler görüyorum. Her seferinde de moderatörler cevap verdiğinde bir şekilde tatlıya bağlıyorlar ve uyarıp geçiyorlar. Bugün son konuşmanızda üst üste GM etiketleyip genel tartışma bölümünden bildirim yapıyorsunuz. Sizi sürekli uyaramayız, uyarıların sonunda ceza verilir. Şimdi de forumda ifşa etmek istemiyorum gibi tehdit eder bir tavırla yazmaya devam ediyorsunuz. Bu tavrınıza devam ettiğiniz takdirde forumdan da süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız, bilginize.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    İki gün içerisindeki konuşmalarınıza şöyle bir baktığımda sürekli kavgacı bir şekilde konuşma, GM ekibi ile ilgili ithamlarda bulunmak gibi söylemler görüyorum. Her seferinde de moderatörler cevap verdiğinde bir şekilde tatlıya bağlıyorlar ve uyarıp geçiyorlar. Bugün son konuşmanızda üst üste GM etiketleyip genel tartışma bölümünden bildirim yapıyorsunuz. Sizi sürekli uyaramayız, uyarıların sonunda ceza verilir. Şimdi de forumda ifşa etmek istemiyorum gibi tehdit eder bir tavırla yazmaya devam ediyorsunuz. Bu tavrınıza devam ettiğiniz takdirde forumdan da süresiz olarak uzaklaştırılacaksınız, bilginize.
    Sayın lBlackWicked amacım ne sizi tehdit etmek... Ne de size hakaret etmek. İki gündür hakkımı arıyorum ben. Seçtiğim kelimeler belki hoşunuza gitmiyor olabilir ama kesinlikle ne tehdit, ne de hakaret içermekte. Eğer gücendirdiysem kusura bakmayın.

Tek derdim illegallerle sizlerle değil. İfşadan kastım da, burada SS'leri göstermiyorum çünkü yasak olabilir, yasak olup olmadığını, özel konuşma olduğu için sizlere bildirmem gerekiyor diyorum.

Tehdit dediğiniz şeyler sizlerin yaptığı. Örneğin bugün dediğiniz şey forumdan süresiz olarak beni engellemek.. Pardon ama ben size naptım da forumdan süresiz olarak engellemek gibi tehdide maruz kalıyorum. Size ne üstünlük taslıyorum, nede hakaret ediyorum. İllegalleri banlamanız için rapor yolluyor, karşılığında da sizden destek istiyorum. Empati yapar mısınız lütfen? Bu oyunu oynuyorum ben ve her yer illegal kaynıyor. Sizden rica ediyorum mesajlarımı empati yaparak okuyun. Ne art niyet var, ne de sizi kötülemeyi düşünmediğimi göreceksiniz. Tek derdim illegallere karşı hızlı cevap almak. Son zamanlarda ne kadar Cr'ye rapor atmışım bunlar zaten bunların kanıtı. Rica ediyorum bu şekilde bir bakın.

Registered Users
    Aşağıda, bu zamana kadar bulunduğun ithamlardan bir kesit paylaşacağım. Discord'daki konuşma geçmişine bakınca bu ve benzeri kabul edilemeyecek yazışmalarda bulunduğunu görüyorum.

Bırak discord hesabını açmayı, şirketin marka değerine, prestijine yönelik saldırı olarak kabul edip sana karşı dava açma hakkı dahi varken böyle bir konuyla vakit kaybetmeyeceğiz.

Discord hesabın açılmayacak, konu kapatıldı.
    Last edited by Perastis; 05-30-2020 at 12:43 AM.

Tags for this Thread