Results 1 to 10 of 10

oyun genelinde Droplar çok mu düştü bana mı öyle geliyor?

merhaba dc premium olmasına ragmen dropların 1 ay öncesine nazaran cok düsük oldugunu hissettim sizcede öyle mi yorumlarınızı yazın teşekkürler .

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yakın bir süreçte drop oranlarında herhangi bir değişim yapılmadı. Bu tarz durumlarda duyuru olarak sizlerle paylaşım yapılmaktadır.

Quote Originally Posted by Karavebaa69 View Post
    merhaba dc premium olmasına ragmen dropların 1 ay öncesine nazaran cok düsük oldugunu hissettim sizcede öyle mi yorumlarınızı yazın teşekkürler .
    %30 aoc güncellemesi sanki tüm slotlara gelmiş gibi o güncellemeden beri forumda çok fazla konu açıldı.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Genelde bi sorun yok. Bi ardream trol cöp olmuş. Gerisi eskisi gibi

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bı yerin drobu düşüruldumu herkes o piskolojiyle drob düştü mantığına gidio halbuki öle bişi yok .

Senior Member
    Nickname
    Natsukashi
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Jrde gem drobu azalmış. Kimse kimseyi kandırmasın. 12 bosstan 7 8 drop alınmıyor. He bugün gelip su kadar aldık diyebilirsin ama genel olarak bu.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by mst_gj2R67kB View Post
    Jrde gem drobu azalmış. Kimse kimseyi kandırmasın. 12 bosstan 7 8 drop alınmıyor. He bugün gelip su kadar aldık diyebilirsin ama genel olarak bu.
    Bu sabah içinde bulunduğum JR etkinliğinde sıra iki tur döndü, bu durum parti üyelerinin sahip olduğu premium dahil birçok şey ile bağlantılıdır ve şansa dayalıdır.

Hep şans diyosunuz da nerde şans. Droplar düşük herkes farkında bunun. Hatta şunu da soyleyim 3 ayri accounttan 2 serverda toplam 12 quest aldim sadece 1 tanesi +5 e gecti digerleri 4 e yandı. İnsanlari gb çekmeye zorladığınızı düşünüyorum. Gb siteleriyle ortak çalıştığınızı düşünüyorum artık.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Bu durum aoc guncellemesi oldugundan beri var pot parasi bile cikmiyor. Israrla forumda inkar ediliyor. Pre cekip devam edesim vardi ama drop ve upgrade oranlari les hale getirildigi icin baslamama karari aldim. Uzun vadede cok oyuncu kaybi olacak o zaman akillari baslarina gelecek duzeltecekler.

Senior Member
    Bütün droplar net düştü pot bile dostum bence değişiklik var hemde fazlasıyla