Results 1 to 8 of 8
    Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Question BDW girişi Tekrar Kalluga Valley olmalı mı.?

Gordion ve Diez de BDW ye giriyorum. Join/Cancel Butonu sayesinde bazı uyanıklar; 00:00 da basıyor. Karşıda kimse olmuyor. Bazen buna bile gerek kalmaksızın; 20 Karus 60 El Morad gibi sayıya ulaşıyor.
    - Bu bas bırak yapanlar yüzünden, ne kadar itemsiz adam var. 1-2-3 Partilere düşüyor.
    - Güzel PK isteyen kişilerin ilk tıkladığı bir etkinlikte Çıplak Karakterler düşüyor. PK altüst.
    - 10 DK bekleme süresi AFK oranını artırıyor.

BDW Kalluga da iken Bu alanda Oyunculara ne yapacağı anlatılır veya Konuyla alakalı soru cevaplayacak kişiler olurdu. Bu alanın boş olması Playerlerin tanışıklık sağlamasınada neden olurdu. Basit bir hesaplada oyundan bir Miktar Noah silimi sağlar.
    17.000 x 80 kişi ; 1.360.00
    1.360, x 3x BDW ; 4.080.000
    4.80, x 30 gün ; 122.400.00 Ayda 1,5 GB Silimi...

+ Hazır El atılmışken, Arşivdeki 100 BDW Win (90 Def) olayını da düşürseler iyi olur. 74 den 80e 3 Char kastım hale 3. karakterin BDW 60 da duruyor. Zaten aynı özellikli, JR ve Şerif olayı olsada BDW yi yapmadan geçmek, 81 olmak huzursuz ediyor.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    altar bdw buglu
    yazik

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Beleş Kutu daha iyi der gibi kimse cevapta atmamış.
    ! paket Makrana umuduyla Teşkilat önünde bekleyen Seçmenler gibi bu ne sessizlik; Sizin Konuşma/Konuşmama Seçme Hakkınız var. BDW yi Mundar ediyorlar diyorum. 1 Kutu için TR pardon PK feda edilir mi..!

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Beleş Kutu daha iyi der gibi kimse cevapta atmamış.
    ! paket Makrana umuduyla Teşkilat önünde bekleyen Seçmenler gibi bu ne sessizlik; Sizin Konuşma/Konuşmama Seçme Hakkınız var. BDW yi Mundar ediyorlar diyorum. 1 Kutu için TR pardon PK feda edilir mi..!
    ya boş yapma birader sanki vatanı kurtarıyon oyna geç ağlamayın bu kadar artık sana ne geliyosa karşıya da aynı geliyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Eski anılar bende isterim 81-83 bdw 'side gelmeli tabi

Senior Member enezx's Avatar
    81-83 bdw sini kesinlikle desteklerim forumda istemeyen olduğunu da sanmıyorum
    Şuan ki sistemi iyi çünkü istediğin yerden tıklayıp etkinliğe giriş yapılabiliyor ama dediğiniz şeye önlem almak için rakipsiz bdw girişi kapatılabilir. Chaosta oda sayısı 5'di sanırım doldurmuyorsa chaosa almıyor. Onun gibi bdw de de rakip olmazsa bdw çekmemesi ayarlanabilir. Ama 1 kırmızı kutu için girmiyor çoğu kişinin amacı achieve 90def.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Kesinlikle katılıyorum.BDW'ler pk atmak kadar keyif veriyor kimi zaman.
    Çok isteyen değil,bedelini ödeyen hak eder.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Çoklu alıntı yapılmıyor. Forum bozulmuş mu niy..

@Death_Stroke; Anısı zaten süperdi. Bir Heveslendirmesi vardı. Güçlü Klanlar bir köşeye birikir falan; Aralarına girme çabası doğardı. Şimdi adam altar alıyor. Cure Basıyor veya İstiyor. Sw Vermiyorsun diye küfürün hatti hesabı yok. Kimi o aksiyonda çabuk öğrensede kimi asla öğrenmiyor. Ön Hazırlık ve Öğreti/Öğrenim için sabit yer iyi olur gibi bir kanıdayım.
    69-80 şuan iyi hatta 69 lar, 80 lere üstün geliyor. Malum o kişiler Base uygun Karakter yapsada, 80 ler Exp kasıyor. 81+83/Reb ayrı tutularak BDW oluşturulması iyi olur. 100 Win BDW olayı da aşılmış olur bu sayede..

@enezx; BDW tık penceresine forumda istek olmuştu. Krowaz/Chaos ile BDW de aynı hal aldı. Cancel olayı kapatılıp, 1 DK bekleme süresi de konabilir. Bende 90 DEF için girsemde BDW için sabit cahar yapmayı düşünüyorum 1 e 1 Parti VS olduğu için CZ den çok daha iyi bir alan. Eşitleyici gibi bir olay da var. BDW yi çok daha keyifli kılıyor. Farklı etkinliklerde kullanılsa hayli güzel bir özellik olur.
    - BDW çekmediği için gelmiş sanırım bu olay.. Şimdide suistimal doğmuş. PK için ilk tıklıyorum "Son Tıklamıştım Ben" diyen çıplak bile ilk Partiye düşüyor. Şimdi yine BDW ye geçecem yine aynı mevzu. Karusta DB ve Okçu çok oluyor. Talan edip geçiyorlar.