Results 1 to 4 of 4

Öncelikle teşekkür ederim, anında konuyu kilitlemezseniz çok daha iyi olur

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. ( BlackWicked ) diğer arkadaşlarınız konuya hakim ama cevap vermeye tenezül etmiyorlar. Kendilerini bu kadar hakir görmesinler hepimiz insanız ve cevabı hakediyoruz diye düşünüyorum.
    Merak ettiğim birşey var discord herkesin görebildiği alan ve anında ban atıyorsunuz. Neden bu forum üzerinde bu uygulamayı yapmıyorsunuz ? defalarca uyarıyorsunuz. Discord üzerinde uyarma diye birşey yok anında ban uygulanıyor. Burası genellikle birbirini tekrar eden konular , boş yapılan ve bircoğu içi boş konuların olduğu bir platform uyarılmaya gerek yok ama discord report kanalı ciddi derecede oyunun faydasına olan bir platform. Burada uyarı sistemi var ama discord da yok. Anlam veremiyorum. Sözlerimi yanlış anlamayın temiz bir oyun için elimden geleni yapan bir insanım report geçmişlerime de bakabilirsiniz. Bu account 2006 yılında açıldı bu oyunun müdavimiyim. Ama gördüğüm muamele insanın zoruna gidiyor. Hakaret yok küfür yok , her insanin bir nebzede olsa anın verdiği adrenalin ile refleks gösterme hakkının olduğunu düşünüyorum. Sizede iyi forumlar dilerim , iyi çalışmalar

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Discord çok canlı bir platform ve dediğiniz gibi faydalı olabilmesi için kontrollü olması gerekiyor. İki platformun kurallarının çoğu benzer bazı farklar var. Onlar üzerinde de dediğiniz gibi konuşabiliriz. Ben bunu da ekip liderimize ileteceğim. Teşekkür ederim, iyi forumlar.

Eğer yapılabilir ise discord'da seviye atladığımızda gelen özelden MEE6 mesajı gibi bir sistem uyarı için yapılırsa çok faydalı olacağını düşünüyorum. Discord kanalı kontrolu zor bir kanal olabilir ama insanları direk banlamaktansa böyle bir sistemin daha faydalı olacağını düşünüyorum.

@IBlackWicked bu sistemi gerekli mercilere iletir misin ? ayrıca banımı açmanız durumunda genel tartışma bölümüne tek kelime yazmayacağım sadece raporlayıp geçeceğim gerisi size kalmış birşey