Results 1 to 5 of 5

Thread: -ban-

Junior Member

Post -ban-

Yaklaşık 2 hafta önce sözde "TPT" yüzünden üyeliğim ban yedi, bunun üzerine ticket sisteminden destek almak ve nasıl bir illegal program kullandığımı öğrenmek için bir talep oluşturdum.Üyeliğimin "illegal" program kullanmam yüzünden banlandığını ve bunun kanıtlarını benimle paylaşamayacaklarını ilettiler.Bende ikinci bir ticket atıp banımın haksız olduğunu ve illegal hiçbirşey yapmadığımı onlara ilettim bunun üzerine "Ticket" sisteminde görevli arkadaşlar beni ticket atmaya devam etmem halinde banlayacaklarını söylediler üçüncü ticketimda daha sert bir dille banımın kaldırılmasını yada hangi illegal programı kullanığımı bana kanıtlamalarını istedim.Sonuç aşşağıdadır oyuna tekrar başlayalı ve DC PREMİUM almış iken üyeliğim haksız bir şekilde banlandı üstünde ticket sisteminden de banladılar.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Oyuna Sadece Türk yöneticiler bakmıyor . Oyun Hala Yurt Dışı Oyunu Geçmiş Olsun Şimdiden . Burdan Yardımcı Olamazlar ..

bilet bölümünden benzer biletler gönderirsen spam oluyor önce uyarııyorlar tekrar ısrarcı olursan spam with tickets banı atıyorlar

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Destek Sisteminden uyarılmanıza rağmen bilet attığınız için girişiniz engellenmiştir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Destek Sisteminden uyarılmanıza rağmen bilet attığınız için girişiniz engellenmiştir.
    merhaba,
    biliyorum sade bir dille neden banlandığımı öğrenmek istedim haksız yere ban atıldığını düşündüğüm için bunu benimle paylaşmadıkları için ısrar ettim söz de spam yaptığım için bilet sisteminden de banladı arkadaşlar burdan da banlasınlar hakkımızı arayamıyoruz nasıl olsa aradığımı zaman spam mesaj atmış oluyoruz