Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33

Angry

İyi günler
    Ben bugun satt 18.30 civarı hesabım banlandı. ama hiç bir şekilde kosp makro işlerine heves salmadım. bu oyunu 2007 de başlayıp 2011 e kadar oynadım ve illegal yazılımlardan dolayı bıraktım .günümüzde Knıght onlineyi başka bir oyun yapmışınız sizi taktir ediyorum.lakin 7600 cash cektigim hesabımda hiçbir şekilde yazılım olmadan banladınız.illegale karşı biriyim pt de bulunupda illegal birini gördüğümde size bildiriyorum.ama benim hesabım neden ban yedi.
    KingHoneyBadger

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by tau_tFYCMAXK View Post
    İyi günler
    Ben bugun satt 18.30 civarı hesabım banlandı. ama hiç bir şekilde kosp makro işlerine heves salmadım. bu oyunu 2007 de başlayıp 2011 e kadar oynadım ve illegal yazılımlardan dolayı bıraktım .günümüzde Knıght onlineyi başka bir oyun yapmışınız sizi taktir ediyorum.lakin 7600 cash cektigim hesabımda hiçbir şekilde yazılım olmadan banladınız.illegale karşı biriyim pt de bulunupda illegal birini gördüğümde size bildiriyorum.ama benim hesabım neden ban yedi.
    KingHoneyBadger
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor.

Bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.

Senior Member Vrij's Avatar
    Haksız banlandıgını, yani aslında yaptıgının ban sebebi oldugunu bilmeyen arkadaslara;
    tlf nonuza kayıtlı diğer charların hesabına bakın, 1 hafta sonra onlarda gidiyor haberiniz olsun.

Yeni temiz bir başlangıç, temiz formatlanmış bir PC, yeni ufuklar!

başka bir oyundan örnek vermek zorundayım. lol denen oyunu herkes bilir oyundan birisi ceza aldıgında kullanıcı hesabına giriş yaptıgında karşısına kçünük bir pencere çıkıyor neden ceza aldıgı ile ilgili pm veya chat kayıtları yani log lar gösteriliyor oyuncuda suçunu görmüş oluyor bu kadar basit. bu yapılabilir bir şey.

Junior Member
    Başarılarınızın Devamını Dilerim ... Çok İyi Oluyor.

Senior Member
    04.05.2020 tarihinde reportladığım k0xper dün akşam 7 chaosunda banlandı video da k0xp olduğu açık bir şekilde belliydi neden bu kdar beklendi 25 gün boyunca 3 chaosa birden girdi bu şahıs ve milletin hakkını yedi adalet mi şimdi bu ?

ne olcak bu oyunun hali böle siriusu kapatıp kendilerimi oynicak bu zavallıların

Senior Member
    konu neden sabitten kalktı?