Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Letter sistemi

Senior Member
    Quote Originally Posted by Evanescence_TR09 View Post
    İlk başta bilinçli oyuncu kitlesi gerekiyor. Şahsi görüşüm, bu latter sistemi açılırsa eğer item aktarma, para aktarma soyulma olayları daha da artar.

Gerekli güvelik önlemleri ne olabilir ki? En başta bilinçli olmamız gerekiyor.
    Oluşan buqlar yönetime ait sorumluluklardır ama oyun içi item aktarımak tamamen oyuncu sorumluluğundadır.Oyuncuların bilinçsiz olması yönetimi ilgilendirmez, kimse kimseye hesabını verip pokelik yaptırmazsa kimsenin canı yanmaz.Hee char soyulmaları oluyor diyorsan o zaten şuan Letter sistemi yokken bile oluyor, yani Letter sisteminin gelmesi bunu değiştirmeyecektir!

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Oluşan buqlar yönetime ait sorumluluklardır ama oyun içi item aktarımak tamamen oyuncu sorumluluğundadır.Oyuncuların bilinçsiz olması yönetimi ilgilendirmez, kimse kimseye hesabını verip pokelik yaptırmazsa kimsenin canı yanmaz.Hee char soyulmaları oluyor diyorsan o zaten şuan Letter sistemi yokken bile oluyor, yani Letter sisteminin gelmesi bunu değiştirmeyecektir!
    Değiştirmeyebilir ama üstüne yağ sürer. Daha da kolaylaştırır bence. Ne kadar güzel demişsin; ''oyuncu sorumluluğundadır'' diye... Biz bilinçli bir oyuncu olursak sorun yok. Aksi durumda ise işler değişiyor. Bu durum yani bilinçli oyuncu olayı yönetimi ilgilendirmeyebilir ama sonunda karakterim soyuldu, arkadaşım letter ile itemimi çaldı vs. gibi mesajlarla, biletlerle yönetim uğraşacak. Forum konularını hiç saymıyorum bile...

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Letter sistemi gelmesin letter ne zaman oyuna dahil olsa bisiler ters gidiyo bu oyunda. Letter kullanıldığı zamandaki buglar hala unutulmadı bence gereksiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Evanescence_TR09 View Post
    Değiştirmeyebilir ama üstüne yağ sürer. Daha da kolaylaştırır bence. Ne kadar güzel demişsin; ''oyuncu sorumluluğundadır'' diye... Biz bilinçli bir oyuncu olursak sorun yok. Aksi durumda ise işler değişiyor. Bu durum yani bilinçli oyuncu olayı yönetimi ilgilendirmeyebilir ama sonunda karakterim soyuldu, arkadaşım letter ile itemimi çaldı vs. gibi mesajlarla, biletlerle yönetim uğraşacak. Forum konularını hiç saymıyorum bile...
    Ben de onu anlatmaya çalışıyorum ya zaten, charım soyuldu, itemim kayboldu v.b biletleri yönetim anın da silecek ve umursamayacak bu kadar basit

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by karamela059 View Post
    Ben de onu anlatmaya çalışıyorum ya zaten, charım soyuldu, itemim kayboldu v.b biletleri yönetim anın da silecek ve umursamayacak bu kadar basit
    Bu tarz olumsuzluklar, art niyetli insanlar yüzünden letter sistemi ileriye dönük oyuncu kaybetmeye neden olabilir. Ben, uzun bir süre letter'ın geleceğini düşünmüyorum.

En azından letter sistemi bdw ,ft, chaos etkinliklerinden item atmalı bence arada üstümüz dolu oluyor unutuyoruz ama letterdan gelse chestler falan böyle sorunumuz olmaz üst boşalt falan yani demek istediğim letter sistemi var kullanılmıyor ama bu şekilde kullanılabilir en azından faydalı olur diye düşünüyorum

Senior Member Vrij's Avatar
    Bende test/beta serverlardaki itemleri asıl serverlere yolladılar ve gitti ondan hem sildiler hem kapattılar diye biliyorum.
    Ama asıl sebep letterla dupe yapılıyordu, milisn düzeyinde bişey herhalde prg. ile yapılıyordu.