View Poll Results: İyileştirme için yapılacak şeyler?

Voters
22. You may not vote on this poll
  • Vegaya girişte 8 silah ve 7 kıyafet seti ücretsiz karakterlere eklenebilir.

6 27.27%
  • Vegaya girip etkinlikten faydanılmadan asıl oynadığınız serverlara giriş yapılamayacak.

1 4.55%
  • Vega'nın adı Event Server olarak değiştirilebilir.

2 9.09%
  • Siriusta cok aktif oynayan oyunculara oto ban yeme ozelligi gelebilir.

3 13.64%
  • Sirius ve altar sunucularının ismi vega olarak değiştirilebilir.

2 9.09%
  • 82%98 olarak vegaya girişler açıldı görevleri yaparsanız 83 sünüz.

7 31.82%
  • Potlar ücretsiz hale getirilebilir.

1 4.55%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Senior Member NeverFree's Avatar
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    Sirius'u doldurmak için neler yapıldı onları hiç yazan yok AKARA'dan daha beterdi hali herkes biliyor 1 yeni server açıldığı hafta 5 sunucunun 3 ü bomboş olur mu hiç altar ile vega da kayıt kapalı olmasına rağmen
    kısaca DOLDUĞU GİBİ BOŞALACAK...
    Neler yapıldı 1+1 geldimi.ve 3 kere ertelendi mi ? 2x Etkinlik geldimi.. Vega ve Altar girişler bu kadar uzun süreli kapatıldımı

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by j451u5 View Post
    Neler yapıldı 1+1 geldimi.ve 3 kere ertelendi mi ? 2x Etkinlik geldimi.. Vega ve Altar girişler bu kadar uzun süreli kapatıldımı
    ne mi yapıldı Serverlerin ilk kayıta açıldığı gün altar ile vega'dan başka sw yoktu Hop 3. yeni sw geldi sadece ona kayıt olun dediler o halde bile dolmadı baktılar hala gelen yok AKARA'dan beter durum geçmiş tecrübeler sayesinde 1 hafta sonra elektrik israfını önleyecek gece yarısı bir kararname çıktı https://forum.nttgame.com/forum/show...96nemli-Duyuru şimdi sana soru O ilk hafta mı daha fazla sirius'a oyuncu başlar idi yoksa şu son dönemde kayıt kapalı iken mi ? 80 binden fazla ntt now indirildi ilk hafta tek kayıta açık sw idi SİRİUS %15 i seçse 12bin kişi eder üstüne kararnameyi ekle 20 bin sence şuan 20 bin aktif oyuncu var mı Sirius da ? KONU KAPANMIŞTIR GG

Banned
    Nickname
    KaRaGuLLe
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Arkadaşlar eğlence amaçlı her şeyi yok boş konu yok gb nin yüksek olması çok kafaya takıyorsunuz . Para hırsından veya şüphecilikten oyunu eğlenmekten çıkardınız.
    para hırsım felan yok oy kullanacak ciddi bir şık bulamadım sadece boş bir konu olduğunu söyledim eğlenceye gelirsek beni eğlendirecek de bir şık bulamadım bilmiyorum belki benim espiri anlayışım farklıdır. Evet vegada oynuyorum ve objektif olarak değerlendirirsem benim bile beklentimden fazla uzadı yani etkinliklerin ben çoktan biteceğini düşünüyordum fakat beni de şaşırttı olay bu. ekstra bir konu yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    ne mi yapıldı Serverlerin ilk kayıta açıldığı gün altar ile vega'dan başka sw yoktu Hop 3. yeni sw geldi sadece ona kayıt olun dediler o halde bile dolmadı baktılar hala gelen yok AKARA'dan beter durum geçmiş tecrübeler sayesinde 1 hafta sonra elektrik israfını önleyecek gece yarısı bir kararname çıktı https://forum.nttgame.com/forum/show...96nemli-Duyuru şimdi sana soru O ilk hafta mı daha fazla sirius'a oyuncu başlar idi yoksa şu son dönemde kayıt kapalı iken mi ? 80 binden fazla ntt now indirildi ilk hafta tek kayıta açık sw idi SİRİUS %15 i seçse 12bin kişi eder üstüne kararnameyi ekle 20 bin sence şuan 20 bin aktif oyuncu var mı Sirius da ? KONU KAPANMIŞTIR GG
    Kardeş biz zamanında Siriusa kayıtlar kapansın diye konu açtık https://forum.nttgame.com/forum/show...C4%B1n-M%C4%B1 "09-03-2019," Tarihe bak tam bir yıl 2 ay olmuş. ve konunun cevaplarına bakarsan bize verilen yanıt ne oldu biliyor musun.

Valla şuan Siriustayım kafam rahat pk mı atıyorum miss gibi yanı zamanında biz Vega için elimizden geleni yaptık emin ol .

Not: Konuyu eğlence amaçlı açtık birbirinize laf sokma veya başka dertlere girmeyin . Keyif alın.

Quote Originally Posted by HiPN0ZZZZ View Post
    Çok boş bir konu . Sanırım bazı X serverinda oynayan döner ekmekçi tayfa , Vega'nın gbsinin ordan yüksek olmasını kıskanıyor gibime geldi .
    konunun mizah amaçlı açıldığını anlamayacak kadar gülünç durumdasın. kim neden neyi kıskansın senin dediğin gibi bir durum olsa çok zor değil gidip vega da çar açarlar orda kasarlar. direk saldırıya geçecek bir durum yok burada 3 tane yeni server açıldı ve şuan 1 buçuk aydır devam eden bir etkinlik var vega sunucusunda bu tamamen haksızlık.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TheRagon45 View Post
    Vega'nın adı Event Server olarak değiştirililebilir.
    1+8 Etkinliği 11 hafta daha devam edecek hatta 1 + 10 olarak güncelleyebiliriz yayındaki çoğunluğa göre
    Siriusta cok aktif oynayan oyunculara oto ban yeme ozelligi gelsin.
    Vegaya daha çok oyuncu çekebilmek için sirius ve altar sunucularının ismi vega olarak değiştirilebilir.
    Vegaya girişte 8 silah ve 7 kıyafet seti ücretsiz karakterlere eklenebilir.
    Potlar ücretsiz hale getirilebilir.
    82%98 olarak Vegaya girişler açıldı görevleri yaparsanız 83 sünüz.

Eğlence amaçlıdır her zaman ciddi bir şey konuşacak değiliz
    Okurken sinir krizi geçirip, kalpten gidiyordum.

Senior Member NeverFree's Avatar
    server basındaki muhabbeti söylüyor

Senior Member
    1+1 gelse yeter abartmışsın

Vega'da oynayanlar maaş bağlayabilirler

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Vega harici tüm serverdakilere ban atılmalı diye düşünüyorum sonuçta vega varken başka serverda oynamak uyarısız ban sebebi olmalı.