Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Kayit işlemii

Kayit işlemii

Nttnow felan yukledm sifrefelan geldi olmuyor bi turluu 6 asyili sifreyi yaziorrm olmuyorrr

Vegaya kayit acmaya calisiyorum olmuyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

NTTNow kaydı için bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Data not found hatası alıyorsanız; Bu hata kodunun anlamı NTTNOW'dan alınan kodun web sitesine girilmediğidir.Bu hatayı alıyorsanız kaydınızı tamamlamak için APP'den alacağınız kodu web sayfasına girmelisiniz.

4 tne msj geldi ayni ama hepsiii farki sayilar yaziorm kabul etmiorrr koduu

Bİrden fazla bastim tamama ne yapcam

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yüksek ihtimalle, sürekli mesaj gönderimi gerçekleştirdiniz. Sistemi kitlemiş olabilirsiniz.

1-2 saat bekledikten sonra tekrar deneyiniz. Yukarıda gönderdiğim rehber konusundaki adımları sakin bir şekilde gerçekleştiriniz.

Junior Member
    merhaba. APP den alacagınız kodu girin derken ? onu anlamadım lütfen detaylı şekilde anlatırmısınz. DATA NOT FOUND. hatası alıorm. 1-2 ay önce giriş yapmaya calıstım olmadı tekrar silip yükledim bu hatayla karşılaştm. Kaç tane ticket attm. Lütfen artık yardımcı olun. teşekkür ederm

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SonNy35 View Post
    merhaba. APP den alacagınız kodu girin derken ? onu anlamadım lütfen detaylı şekilde anlatırmısınz. DATA NOT FOUND. hatası alıorm. 1-2 ay önce giriş yapmaya calıstım olmadı tekrar silip yükledim bu hatayla karşılaştm. Kaç tane ticket attm. Lütfen artık yardımcı olun. teşekkür ederm
    Merhabalar,

NTTNow kaydı için bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Data not found hatası alıyorsanız; Bu hata kodunun anlamı NTTNOW'dan alınan kodun web sitesine girilmediğidir.Bu hatayı alıyorsanız kaydınızı tamamlamak için APP'den alacağınız kodu web sayfasına girmelisiniz.

Problemin devam etmesi hâlinde bilet göndermeniz gerekiyor. Bilet gönderdiyseniz, gelecek olan yanıtı sabırla beklemelisiniz. Müşteri hizmetleri yardımcı olacaktır.

Junior Member
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Ama açıklamanızı anlamadığımı söyledim yani APP ne APP den gelen kod ne nerden geliyor. O konuyu inceledim aynı cevabı söylüyor ama konuya yanıt alamıyorum. O APP den aldığımız kod nerede ben göremiyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by SonNy35 View Post
    Yanıtınız için teşekkür ederim. Ama açıklamanızı anlamadığımı söyledim yani APP ne APP den gelen kod ne nerden geliyor. O konuyu inceledim aynı cevabı söylüyor ama konuya yanıt alamıyorum. O APP den aldığımız kod nerede ben göremiyorum.
    Merhaba,

Yukarıda belirtildiği gibi, Data not found hatası alıyorsanız; Bu hata kodunun anlamı NTTNOW'dan alınan kodun web sitesine girilmediğidir.Bu hatayı alıyorsanız kaydınızı tamamlamak için APP'den alacağınız kodu web sayfasına girmelisiniz.

Ek olarak, bilet gönderdiğinizi belirtmişsiniz. Lütfen bu süreçte biletinize yanıt gelmeden yeni bir bilet göndermeyin ve var olan biletinizi güncellemeyin. Aksi durumda biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır. Lütfen sabırla biletinize gelecek olan cevabı bekleyin.

İyi forumlar.