Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
    Senior Member

NPC,den alınan swift hakkında !

NPC,den alınan swift in süresi artması gerekiyor bence minimum 15 dakika olmalı diye düşünüyorum verdiği 10 dakika 5 dakikası yolda gidiyo zaten çok saçma

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Basit bir öneriyle duration kullanmanızı öneririm. Birçok mage oyuncusu kullanıyor.

Senior Member
    Yani diyosunki 400 cash al git duration pot yada swift pot cek kardeşim bu oyun free to play sen oyuncu dostu felan degilsin sen konuşma.

Senior Member
    bende bir zamanlar mage açmıştım baktım koşamıyor baktım swift potion dediğin gibi 10 dakika direk bıraktım benim anlamadığım warior göbek koşuyor ama dal gibi incecik mage ve priest koşamıyor
    Last edited by GamesDepot; 06-23-2022 at 11:28 AM.

Senior Member
    NTTGame,e yeterince para yatırılıyo zaten pusda cashimde var dc premiumum da var bu oyunu biz oynuyosak oyuncu yararına artık birşeyler yapılması gerekiyor adam genie genie hammer alıyo farm a bırakıyo kazandıgıyla tekrar genie & hammer alıyo kazandıgı ne ? 10 m

sözde f2p

Senior Member
    bence ilk levelde verilen koşma skilleri mage ve priest e dahil edilmeli diye düşünüyorum eşitsizlik var bence burda

Junior Member
    Arkadaşlar her skill her jobda olursa ne anlamı kalır? hem buf hem swift hem tp her şey tek bir jobda toplanması oyunu imkansız yapar. grup çalışması olması için elbet farklı joblar ve farklı skiller olacak. bana kalsa 35lvl den sonra npc bufflar olmamalı bile...

Senior Member
    basic swift her klasda olmalı bence saçma tamamen sw sc satmak için yapılmış.En sinir olduğum kısım herhangi bir yavaslama etkısı aldığında sw silinmesi yok okcu slow atar sw gider yok mage 45 atar sw gider .Uyuz ediyor insanı

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Keşke direkt diğer buff'lar gibi yarım saat olsa