Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Teknik Destek Yardım Lütfen

Merhabalar

bugün ilk defa bir sorunda karşılaştım. Sabah oyuna girmek için starta tıkladıktan sonra bir hata verdi. oyunu silip yeniden yükledim ve sorunsuz oyuna giriş yaptım ama şimdi server değiştirmek için çıkış yaptım ve giriş yapmak isterken yine aynı hata. Bilgisi olan veya yönlendirebilecek olan? hata ss : https://ibb.co/KFPW1kz

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Oyun içi ekran çözünürlük ayarlarınızı windows un masaüstü çözünürlük ayarlarında önerdiği gibi yapın.(Örn. 1366x768/ 1920x1080 vb.)

Ek olarak Başlat>Update yazarak tüm güncellemelerinizin son sürümlerinin yüklü olduğunu kontrol edin yüklü olmayanlar var ise elle manuel yükleyin, ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Son olarak oyunu denetim masasından tamamen kaldırın ve Bu Linkten temiz bir kurulum yaptıktan sonra deneyin.

Junior Member
    her çözünürlükte denedim ama maalesef yine aynı hata. Anlamıyorum aylardır çalışan oyun bir anda neden böyle bir hata veriyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Start'a bastıktan sonra yaşanan "bug ekranı" hakkında kontroller sağlanmaktadır.Bazı kullanıcılar bu şekilde hata aldıklarını belirttiler. Şu an için 3 veya 4 deneme sonrası giriş sağlanıyor.

Junior Member
    konu maalesef hala günceldir. Söylediğiniz gibi 3 veya 4 denemede çözülen bir sorun değil zira 1 saattir sayısız deneme yaptım. Umarım gereken birime iletilmiştir.