Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Tüm etkinliklerde mage kilit rol,özellikle ft'de.Ben okçu oynuyorum ve beni 7 kişilik mage pt ye almıyorlar.Ben sonuncu kişiyim pt'si olmayan,adam hala almıyor.Mageler vr'ye attack yapmıyor.bekleyip mavisini alıp gidiyor.
    Farma gelirsek,sizin booro kesememeniz çok normal,tank bir karakter değilsiniz. şu an 2 mage eslantta ew,harpy,raven harpy,gargoyle farmlayabilir. peki okçu nereyi farmlayabilir? hiçbiryeri. elle farmdan bahsediyorum. Çünkü diğer slotlar ağzına kadar mage dolu.Bu dengesiz,bundan önce mageler gidiyordu ew farmlıyordu harpy farmlıyordu. okçular da htb htc farmlıyordu.Şu an heryerde mage var,cz'deki booro partiye de girme bi zahmet.
    Her jobun + ve -leri var. warrior'da tek başına iş görmüyor mage de. ne istiyorsunuz uzaktan vurup,alan hasarı vurup ölmemek mi? tabiki zayıf olacaksınız.
    8 magenin elle htb-htc dönmesi bana koymaz.Hergün 8 magenin genie ile htb-htc dönmesi koyuyor.Ya ben elle farm yapmak istiyorum,karakterime yatırım yapmak istiyorum cz hariç tüm farm slotları dolu.Cz'de takılıyorsan çok baskın yersin ama çok da kazanırsın bu yüzden sağlam olman gerek.Bahçe farmı yapan warriorların hesapları binlerce lira ediyor.Bu 8li mage çetelerinin toplam item fiyatı 10gb etmiyor abi.Yani bir emek yok,tamamen oyunun dengesizliği.Bunun mage jobuyla alakası bile yok,dengesizlikle alakası var.Bp'nin olayı zaten farmlaması.Özellikle str bp farm harici çöp. şu an str bp ile bile farm yapabileceğin yer yok doğru düzgün.

Talking

Bırakın joblarla uğraşmayı bu adamın Türkçesiyle uğraşın klavyesi ile uğraşın.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TheAstagorasMeht View Post
    Mage Cz de melee ekibi yok ise tp mage değilse farm yapamaz, okçu gibi tek başına oturup ewil farmlayamaz, eline 60m değerinde ki Impackı alıp trollere-golemlere gidemez. Mage Jr kazanır, girebilirse ft girer mavi kutu alır ki ben altarda 1.5 aydır 1 kere bile giremedim ft, sebebi bilgisayaramın çok iyi olmaması. Kaldı ki ft eventi mage eventi kaldırılsın, düzenlensin diye ağlıyorlar. Yazık mavi kutu 8m kardeşim ya . Lure olayı zaten kalktı, sağ raven lurelerken en ufak hatada geri uçuyor. Kassan da 1m ediyor. Her slotta mage, genieli mage diye ağlayanların tek derdi bak yemin ederim görev yapmak falan değil. O slotlara kendileri oturup 3-5 makro ile yada helis skili ile farm atmak. Kendileri oturamayınca slota direk forumda soluğu alıyorlar. 8 Kişilik bir ekip olmadan cz towndan dışarı adım atamayan bir jobun güçlü olduğu konusunda her tarafta ağlıyorlar. Ama bahçe kapatan warriorların kastığı paraları, güzel bir ap yapıp aoc kapatan asasları kimse görmüyor. Dertleri mage. Çünkü mageden yakınan adamların pk ile derdi yok. Cz görmemişler ki. Dertleri çöp slotu. Oyun bilgileride istedikleri slot kadar çöp.
    Bu oyunun Keklik Klası magedir.
    Bakın ortalıkta tonla Warrior/Asas takısı vardır. Elemental Pendant/Glass Belt o kadar yoktur ki; Eskiden hiç bulamazdın. Warrior- Savunma Tank Klastır Kill Alması beklenemez. Şimdi PK da işler iyice değişmiş. Mageler zaten zeki ve kurnaz idiler. Şuan iyice çoşmuşlar. Tork oluşmuş, Baskı Altında oluşan Kuvvet. Magenin bütün Skillerini kapatsalar sadece 72 kalsa yine Mageler sıra dayağı çeker. Çünkü Mageler kordinedir, Rival Almaya çalışmaz. Ölmekten korkmaz. 50NP gelince gözünü Chate bir anda dikmez benmi kestim hesabı yapmaz. Mage herkesi keser, Herkes Mageyi keser gibi bir yapıdayken bu oyun; Mage Range ve Gücüyle oynayarak adamları daha çok birbirine kenetlemişler. Bugün Diez de biraz PK seyrettim Mageler deli gibi saldırıyordu. Yere vurma bile hikaye olmuş direk Warrioru tekliyorlar

- Dediğinz gibi iş inada binerse Mage Slot bırakmaz. Genelde şuan Malee AFK kalacak veya serii kasacak yer arıyor. Half Troller var. Beğenmiyorlar, Mageler bişey kesiyor kesin iyi bişey çıkıyordur o slot benim olmalı gibi bir alemdeler. Aynı art niyet FT içinde geçerli Melee nin dışarda yaptıklarından ötürü FT de Mageler gıçık yapar. Misal Megic Atak Scroll çıkmış. Pazarda dolu var 40m den. Mageler inadından almaz gene almaz. Geçen Gagoil görevi yapayım dedim 255 Int Pri geldi slota çöküyor. Eskiden olsa Abi görevim var derlerdi.
    Slotlar artık tek dönüldüğü için bu tür yarışlar ve istekler normal. Hoş Mage herzaman Tek başına dönerdi Slotları. Titanları Görev Takısıyla dönderirdik, Şimdi 70 Metaor atana kadar canım çıkıyor.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by captainemr2 View Post
    Tüm etkinliklerde mage kilit rol,özellikle ft'de.Ben okçu oynuyorum ve beni 7 kişilik mage pt ye almıyorlar.Ben sonuncu kişiyim pt'si olmayan,adam hala almıyor.Mageler vr'ye attack yapmıyor.bekleyip mavisini alıp gidiyor.
    Farma gelirsek,sizin booro kesememeniz çok normal,tank bir karakter değilsiniz. şu an 2 mage eslantta ew,harpy,raven harpy,gargoyle farmlayabilir. peki okçu nereyi farmlayabilir? hiçbiryeri. elle farmdan bahsediyorum. Çünkü diğer slotlar ağzına kadar mage dolu.Bu dengesiz,bundan önce mageler gidiyordu ew farmlıyordu harpy farmlıyordu. okçular da htb htc farmlıyordu.Şu an heryerde mage var,cz'deki booro partiye de girme bi zahmet.
    Her jobun + ve -leri var. warrior'da tek başına iş görmüyor mage de. ne istiyorsunuz uzaktan vurup,alan hasarı vurup ölmemek mi? tabiki zayıf olacaksınız.
    8 magenin elle htb-htc dönmesi bana koymaz.Hergün 8 magenin genie ile htb-htc dönmesi koyuyor.Ya ben elle farm yapmak istiyorum,karakterime yatırım yapmak istiyorum cz hariç tüm farm slotları dolu.Cz'de takılıyorsan çok baskın yersin ama çok da kazanırsın bu yüzden sağlam olman gerek.Bahçe farmı yapan warriorların hesapları binlerce lira ediyor.Bu 8li mage çetelerinin toplam item fiyatı 10gb etmiyor abi.Yani bir emek yok,tamamen oyunun dengesizliği.Bunun mage jobuyla alakası bile yok,dengesizlikle alakası var.Bp'nin olayı zaten farmlaması.Özellikle str bp farm harici çöp. şu an str bp ile bile farm yapabileceğin yer yok doğru düzgün.
    "Mageler vr'ye attack yapmıyor.bekleyip mavisini alıp gidiyor." demişsin, o nerde oynadığına göre değişir benim oynadığım svde VRsine kadar mage kesiyor. sen mage alternatif yazmışsın bende sana htb htc alternatif yazıyım madem; nightmare, satiros, htw, ironclaw vs. sen de genie ile farm yapmak istersen TEK KARAKTER ile dahi yapabiliceğin yerler var biliyosun lufer-emcde.
    consume & adapt

Junior Member
    Genieli farm oyuna da emeğede aykırıdır farm yapılıyorsa elle yapılmalıdır başkada acıklaması yoktur parayla para kasma muhabbeti malesef oyuna zarar veriyor.genieyi calıstırtma farm slotlarında herkes mutlu olur

Member
    Nickname
    Astagoras
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AlwaysWinners
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by roches54 View Post
    Genieli farm oyuna da emeğede aykırıdır farm yapılıyorsa elle yapılmalıdır başkada acıklaması yoktur parayla para kasma muhabbeti malesef oyuna zarar veriyor.genieyi calıstırtma farm slotlarında herkes mutlu olur
    Bu oyunda slotlara farm slotu-exp slotu bağlamını koyan oyunculardır. Farm slotlarında genie çalıştırtma cümlesi çok komik. 1 Warrior 1 Int bp 1 Asas koyup paramun da farm atıyorlar. Ben de paramunda exp kasıyorum. Şimdi paramun slotu exp slotu mu? Farm slotu mu? Melee hera basıp buglu ds slotunda exp kasıyor, ben mage ile 1 arkadaşımı alıp alanla o slotta farm atıyorum. Dark stone slotu exp slotu mu ? Farm slotu mu ?

Junior Member
    +7ibli tayfa agladı forumda Mageler boss kesiyor,tarama yapiyor,ben boss kesemiyorum.Magelerden alındı şimdi gene kesemiyorlar bosslari.Eslant cop slotlarinda quest shell set +7 ib ile saatde 5m farm atacaklarini saniyorlar mageler giderse diye.Mageler gitsin gene farm yapamiyacaklar çöp charlariyla.Sadece forum kirliligi yapiyorlar ötesi yok.Ha bu arada 1 ipden 1 den fazla hesap girilmesine karşiyim.

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    "Mageler vr'ye attack yapmıyor.bekleyip mavisini alıp gidiyor." demişsin, o nerde oynadığına göre değişir benim oynadığım svde VRsine kadar mage kesiyor. sen mage alternatif yazmışsın bende sana htb htc alternatif yazıyım madem; nightmare, satiros, htw, ironclaw vs. sen de genie ile farm yapmak istersen TEK KARAKTER ile dahi yapabiliceğin yerler var biliyosun lufer-emcde.
    vr konusunda haklısın,servera göre değişir ben vegada oynuyorum son dakikaya kadar vr attack gelmiyor.
    Alternatif slot önermişsin,nightmare saatte 3-4m bırakan bir slot,htb-htc ise 7-8m bırakan bir slot.ironclaw hiçbirşey bırakmıyor tecrübelerime göre.Emc'de ise uruk'lar ve manticore hariç farm yeri yok.Stone golem çok daha az drop atıyor eslanta göre.
    satirosta yine mage çeteleri var bu arada.htw-aos ise çok vuran yaratıklar,kar yine 3-4m'ye düşüyor.
    Eğer başka slot biliyorsanız söylemekten çekinmeyin,bana yardımcı olmuş olursunuz.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by captainemr2 View Post
    vr konusunda haklısın,servera göre değişir ben vegada oynuyorum son dakikaya kadar vr attack gelmiyor.
    Alternatif slot önermişsin,nightmare saatte 3-4m bırakan bir slot,htb-htc ise 7-8m bırakan bir slot.ironclaw hiçbirşey bırakmıyor tecrübelerime göre.Emc'de ise uruk'lar ve manticore hariç farm yeri yok.Stone golem çok daha az drop atıyor eslanta göre.
    satirosta yine mage çeteleri var bu arada.htw-aos ise çok vuran yaratıklar,kar yine 3-4m'ye düşüyor.
    Eğer başka slot biliyorsanız söylemekten çekinmeyin,bana yardımcı olmuş olursunuz.
    htb-htcde mageler olmasa okçular yada bpler olucak, yine yüksek rekabetten birileri kasıcak birileri kasamıycak. demek istediğim herkes en güzel slotta kasamaz. ki vegada sunucu yoğunluğu artıyor, şuan ikinci plana atılan slotları bile boş bulmak zor olabilir. tavisye olarak da en rahat ve darlanmadan kasıcağın farm slotu doğası gereği draki 4 char ortak item 1 dc pre 1 peri ile, hem harcadığın potunu cıkartır hem charlarını cok iyi kasar. hele ki sağlamsa itemlar bossları da kesip badge kasarsan karın cok daha fazla olur.
    consume & adapt