Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Cheat Reports hakkında

Report edeceğim 10a yakın oyuncu var. Kaç konu açabilirim, üst üste 5 konu açmam da bir sıkıntı var mı ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Aynı kanıtları kullanarak birden fazla kişiyi bildirmek istiyorsanız lütfen tek konu içerisinde belirtin. Bunun dışında bildirimler birbirinden farklı durumlar ise sınır bulunmuyor.

İyi forumlar.

Junior Member
    Bilgilendirme için teşekkürler

Quote Originally Posted by KrqcOmer View Post
    Bilgilendirme için teşekkürler
    Rica ederim, iyi oyunlar.

Senior Member
    Suç: TPT Şüphesi

Gerekli incelemeler yapılacaktır, bildiriminiz için teşekkürler!

Bu yazıdan sonra cr sonucu ben görmeden kapanabilir mi? Gerçi suçu video ile net olan kişi rapor okunduktan sonra da devam ediyor aynı yerde hala.

Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post

Bu yazıdan sonra cr sonucu ben görmeden kapanabilir mi? Gerçi suçu video ile net olan kişi rapor okunduktan sonra da devam ediyor aynı yerde hala.
    Bildirimlerinizi düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Yoğunluğa bağlı olarak bildirimlere gerekli işlemler, sıra ile yapılmaktadır. Uygun işlem yapılan bildirimler bir süre sonra arşive kaldırılmaktadır ve arşive kaldırılan bildirimler hakkında bilgi verilmez.

Senior Member
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Bildirimlerinizi düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Yoğunluğa bağlı olarak bildirimlere gerekli işlemler, sıra ile yapılmaktadır. Uygun işlem yapılan bildirimler bir süre sonra arşive kaldırılmaktadır ve arşive kaldırılan bildirimler hakkında bilgi verilmez.
    Konu kilitlenmiş. İnceleme sonucu orada yazacak mı yine de?

Senior Member
    Quote Originally Posted by nightowl View Post
    ne kadar kontrol edersek edelim akşam 11 de kaldırılcak deniyor gece 4 de bakıyorum duruyor sabah 10 da silinmiş oluyor

Banned
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post

Benimde çok rahatsız olduğum bir konu artık inceleme yapılacaktır deniyor konu siliniyor sonucu göremiyoruz. Eee ne zaman sonuçlanacak ben göremiyorum adam 1 hafta geçmiş hala slotta devam ediyor ceza aldımı ? İncelendimi, incelenip hile tespit edilemedimi habersizim.

Konu silindiği gibi tekrar slotta yeni video çekip repotlayacağım genie altı makro kullanmana ya da kalıcı banlanana kadar.

Artık şu genie aktif edildiğinde oyuna müdahale kapatın report sistemi yarı yarıya azalır.
    Last edited by IRsc; 05-28-2020 at 11:22 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Benimde çok rahatsız olduğum bir konu artık inceleme yapılacaktır deniyor konu siliniyor sonucu göremiyoruz. Eee ne zaman sonuçlanacak ben göremiyorum adam 1 hafta geçmiş hala slotta devam ediyor ceza aldımı ? İncelendimi, incelenip hile tespit edilemedimi habersizim.

Konu silindiği gibi tekrar slotta yeni video çekip repotlayacağım genie altı makro kullanmana ya da kalıcı banlanana kadar.

Artık şu genie aktif edildiğinde oyuna müdahale kapatın report sistemi yarı yarıya azalır.
    Genie altı macro yine biraz uğraştırır da koşarak heal koşarak db koşarak subside atan adamın videosunu kaç kişi neden bu kadar uzun inceler onu anlamış değilim.