Results 1 to 9 of 9

Thread: Vega 4

Vega 4

Merhaba, bir gm sadece vega 4 maradon npc de bekleyerek uçarak gelen ve npc ulaşmadan level alarak dönen pm block karakterleri banlasa tahminimce saatte +100 rahat görür diye düşünüyorum.

Discord kanalı hakkında , report kanalında olmama rağmen chaos sonrası anlık refleks sonucu uyarılmadan hesabım kapatıldı ve bu kişileri sadece bdw den bdw ye girdiğim vega 4 sunucusun da 10 dakika içerisinde görmekteyim. Eğer discord hesabımı açarsanız report kanalında olduğum için bu kişileri raporlayabilirim. Discord hesabım ( Kizir #8947 )

Chaos sonrası discord report kanalında anlık refleks ile bu adama temiz yazarsanız benim yetkimi alabilirsiniz yazdım.( 2009 kronostan beri chaosa giriyorum iyi kötü chaosa hakimim ve adam mapte çok uzak mesafeden vuruyordu. Vurduğu mesafe arasında 5-6 kişi vs atabilirdi.) Chaos çıkışı pm atarak beni report kanalına yazmışsın ne oldu ezik buradayım yazarak tahrik etmiştir.( report kanalındaki ve oyundaki nickim aynıdır.) Bunun sonucunda discord genel tartışma bölümünde o anki gerginliğim ile birkaç insanla tartışırken yetkimin alındığını fark ettim. Yine anlık refleks göstererek yetkimi alan moderatöre adam hileci ve report kanalında siz benim yetkimi alıyorsunuz diyerek çıkıştım. Şuan tam yazdığım kelimeleri hatırlamıyorum ama tartışmalarım da küfür yada hakaret kesinlikle yoktu. Tamamen o anki refleks ile gösterilmiş bir tepkidir. Bu kadar uğraşıp hilecileri bildirmek için kastığım hesap anlık bir refleks sonucu uyarılmadan kapatılmamalı diye düşünüyorum. Sizlerden ricam discorddaki banımın açılmasıdır. Discord nickim ( Kizir #8947 )

Moderatör arkadaşlar neden diğer konulara cevap veriyorsunuz da , bu konuya cevap vermiyorsunuz dikkate almıyorsunuz? Gergin , agresif bir insan olsam bile , discord report kanalında oyunun faydasına raporlama yapan bir kişiyim. Sizlerden ricam discord hesabımı kullanıma açmanız, Anladım ki bu hile kullanan insanları görüp reportlayamadığım zaman daha kötü oluyorum. Bir dönem CR ye video yüklüyordum, takdir edersiniz ki CR yoğunluktan dolayı 1-2 hafta arasında işlem yapabiliyor. Bu yüzden discord hesabı kastım ama geldiğimiz sonuç hesap kapatıldı. Eğer hesabımı açarsanız sadece raporlama yapabileceğimden emin olabilirsiniz. Banlayın banlamayın size kalmış ben hile ile bu kadar uğraşıp şuan bu insanları görüp birşey yapamadığım da anladım ki böylesi daha kötü.

Adamların hepsi milimi milimine aynı rotayı takip ediyor, o rotayı takip edenleri banla de bakalım kasabiliyorlar mı, yada adamların yaptıkları görevi sırası belli, o kombinasyonlarla görev alanları listele gmnin önüne incelesin banlasın, gm ekibi arka tarafta bunlarla ilgili hiç mi bir şey düşünmüyor ? Gelip elle banlamaktan zevk mi duyuyor?

Gerçekten yazıklar olsun bu konuyu görüp cevap vermeyen moderatörler hiçbiriniz haketmiyorsunuz tek yaptığınız boş konuları kilitlemek oyun faydasına olacak bir işe aman el atmayın. Şuan bdw de partyim deki adam koxper priest ama ben raporlayamıyorum. Neden çünkü egosunu tatmin eden bir moderatör beni dc den banladı ve ben şuan burada derdimi anlatmaya çalışıyorum. Yine hiçbir moderatörün umurunda değil çünkü neden açsınlar ki ben koxper raporluyacağım ve uğraşıcaklar iş çıkmış olucak

Member
    Nickname
    Astagoras
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AlwaysWinners
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Discord için bir şey diyemem ama bu yeni serverler için özellikle son sunucuların da gerçekten bariz şekilde tren halinde koxperler dolu. Sürekli bir lwl kasıyorlar tren gibi görevciye koşup daha görevciye varmadan lwl alarak geri dönüyorlar. Bende Altar da oynuyorum ve manzara Vegadan farksız. Bu hakkaten hiç hoş bir manzara değil. Altar 4 Vega 4 şuan kayıt olmadığı için Sirius rahattır sanırım.

Senior Member
    Bu trenler banlanmadan 83 yapıp satıyorlar 6-7 gb ye ringle. Sonra alan arkadaş 3-5 gün sonra burda konu açıyor hiçbir sebebi olmadan charım banlandı, ringde almıştım ondan olabilir mi diyor. Vay halimize.

Moderatör arkadaşlar konu başlığını editleyip cevap vermemek nedir , ilk defa böyle birşeyle karşılıyorum. Nttgame hükümete döndü ilkleriyle bizi şaşırtıyorlar. Discord hesabım için yanıt bekliyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Bu trenler banlanmadan 83 yapıp satıyorlar 6-7 gb ye ringle. Sonra alan arkadaş 3-5 gün sonra burda konu açıyor hiçbir sebebi olmadan charım banlandı, ringde almıştım ondan olabilir mi diyor. Vay halimize.
    hiçbir koxper 83 olamaz hayal dünyasında yaşamayın , 57 kasıp 2 yeşil kutu fpleri alıp çıkıyolar

Quote Originally Posted by ricardQ7 View Post
    hiçbir koxper 83 olamaz hayal dünyasında yaşamayın , 57 kasıp 2 yeşil kutu fpleri alıp çıkıyolar
    Kardeşim çok emin konuşmuşsun galiba sende bu işi iyi biliyorsun.