Results 1 to 3 of 3

Ntt tickedlere otomatik cevap veriyor? yeter artık valla bıktırdı

yaw 1 hafta önce hapis yedim ticked atiyorum macro var diyorlar, arkadaşım pcyi en başından beri ben kullanıyorum benden başka hiç kimsenın ulaşımı yok. ve macro yok bilgisayarda logitegin yazılımı bile yok bilgisayarda. 1 hafta geçtim prem gidiyor hergün ama her tickedde otomatik yazı gibi macro var deniyor. arkadaşım nerde macro görünmez macro programı mı var?

bir gm çıkıp şunu düzeltebilir mi? iyice bozuldu yanlız bu iş ayıptır.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Ayrıca gerekli yanıt destek ekibi tarafından sizlere iletilmiş, buraya konu açmanız bir şeyi değiştirmeyecektir.

İyi forumlar.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Destek biletlerine otomatik cevap da gelmemektedir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post

Müşteri hizmetleri tarafından asla otomatik cevap verilmemektedir. Her bilet müşteri hizmetleri görevlileri tarafından incelenerek cevap verilmektedir. Tüm firmalarda olduğu gibi bazı konularda hazır şablonlar kullanılmaktadır, çünkü bu durumların farklı bir cevabı bulunmamaktadır. Örneğin; "hile kullanımından dolayı yasaklanan bir hesaba" verilecek cevap her zaman aynıdır. Bu nedenle bu tip bir bilete cevap verirken hesap incelendikten sonra duruma uygun şablon ile cevap verilmektedir.

Bilginize.
    Problemlerinizi müşteri hizmetleri üzerinden çözebilirsiniz. Foruma konu açmanız sonucu değiştirmez ya da hesabınızın incelenmesini sağlamaz. Biletinizin sonucunda incelenme tamamlanıp yanıt nihai karardır.

İyi forumlar.