Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Junior Member

Sirius Sorunsalı

Herkese Merhabalar,

Uzun zamandır aklımda yanıtlanmayı bekleyen bir kaç soru var yanıtlarsanız sevinirim.

1-) Sirius'a 5. sunucuyu açıp girişleri neden kapatıp kapasiteyi düşürdünüz ?

2-) Girişleri kapatıp neden 3.sunucuya cz açtınız ?

3-) Hadi bu kadar geri düşürdünüz sunucuyu diyelim, neden diğer sunuculardan bu kadar geri tuttunuz ?

Tam anlamıyla, öksüz çocuk muamelesi görüyor bu sunucu. Oyuncu kaybettiğini, kan kaybettiğini, pk sının tamamen farma döndüğünü görmüyor musunuz ? Ha bunların hiç birisi ile ilgili bir müdahale yapma yetkiniz yok ise vay ki bizim halimize.

Senior Member enezx's Avatar
    Evet Sirius gözbebeği iken üvey evlat muamelesi görüyor malesef
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

bin tane konu açıldı böyle sizin parlak fikirlerinizi zerre umursayan yok ben böyle geri dönüş ve yetkili kayıtsızlığı daha görmedim resmen rezillik

Senior Member
    Maalesef Nttgame Vega konusunda çok bonkörken. Sirius konusunda bi o kadar nankör.

yapılan şey doğrudur haklı gerekçeler gösterilip yapılabilir lakin dur noktaları yok

kesinlikle katılıyorum ++++++

Senior Member
    Ve farkettiyseniz hiç bir Sirius konusunun altında bi tane gamemaster yorumu yok. Modlar geliyor 100000 kere aynı şeyi söyleyip konu kitleyip gidiyorlar. Ama vega worm slotlarından bir tane eksildi desem Khenarth Patheoz Eryudes üçü de yorum atar .

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Şuan kimse siriusa 1+1 gelsin demiyor girişleri açın yeter. Yeni çar kasacam 6 haftadır bekliyorum.
    xD

Bu resette açılmasını beklemedeyim

sirius açılmaz beklemeyin açılırsada 1+1 değil direk lw jump ile anca bozulan algıyı düzeltebilirler