Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Chara ring basarken failed veriyor

Merhaba,
    Öncelikle chara ring basarken failed hatası alıyorum.Charda hiç birşey mevcut değildir.Charda görev var 1 tane kaldıramıyorum o yüzden rıng basamıyorum bu konuda yardımcı olur musunuz?
    Failed aldığım resim:https://hizliresim.com/91MKRD
    Görev resmi:https://hizliresim.com/NR9RgI

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle lütfen mevcut konunuz üzerinden devam ediniz. Ayrıca size gerekli cevap o konu üzerinden verildi.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Pet'in inventorysini kontrol ediniz. Auto Loot olmaması gerekiyor.

Eğer Auto Loot yoksa, hesabınızın incelemesi gerekiyor. Destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz. Bir an önce bileti gönderiniz ki işlem sırasına girsin. Bilet mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edilmektedir.
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Eğer ringlemek istediğiniz karakteriniz 83 seviye olan ise; 83 seviye olan karakterinizin petinde "Automatic Looting Voucher" eşyası aktif olarak bulunuyor.

Bunu düzeltmeniz için öncelikle 83 seviye olan karakterinize giriş yapın, pet takın ve peti aktif edin. Sonrasında P harfine basarak pet envanterinden Looting Voucher eşyasını çıkartın ve hem pet hem de voucher eşyasını inn hostessinize geri koyduktan sonra lütfen tekrar karakterinizi ringlemeyi deneyin.

Keyifli oyunlar,

Yukarıda GamesDepot'un tekrar belirttiği gibi Pet ve envanteri iki farklı kontrol gerektiren yerlerdir.
    Ayrıca yine aynı konuda size ilettiğim cevap;

Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Merhaba,

Bütün her şeyi kontrol ettiyseniz ve durumdan eminseniz, Knight Online > Bug / Hata Bildirimi kategorisi üzerinden destek bileti göndermeniz gerekebilir. Ek olarak, biletinize yanıt gelmeden yeni bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin. Aksi halde biletinizin yanıtlanma süresi artacaktır.

Bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.
    Ek olarak iptal edemediğiniz görev var ise yine destek bileti göndermeniz gerekiyor.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Spam yapmaya devam etmeniz durumunda forum desteğiniz sonlandırılacaktır. Lütfen mevcut konunuz üzerinden devam ediniz.