Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation Karekter Soyulması

Merhabalar, bugün birisi karekterimi soymaya çalıştı soyamayınca şifremi ve mail adresimi değiştirmiş. Bu arkadaşımın hesabı oradan yazıyorum. Yardımcı olabilir misiniz??

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Konu ile ilgili Bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by L4vin View Post
    Merhaba, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Konu ile ilgili Bilet gönderebilirsiniz.
    Merhabalar ticket atamıyorum. Hesabımda kc olmasına rağmen ticket gönderemiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Ard_JfF7U6cG View Post
    Merhabalar ticket atamıyorum. Hesabımda kc olmasına rağmen ticket gönderemiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen?
    Merhaba,

Bilet göndermeye çalışırken nasıl bir sorun yaşadığınızı detaylı olarak anlatır mısınız?

"Eğer kategori seçemiyorsanız, CTRL+F5 kısayolunu kullanarak tekrar deneyin."

Junior Member
    Hapse attığınız charların videolarını nasıl izleyebiliriz ? Sizlere oyunumuzu , verdiğiniz pc, mouse klayve kullanmak şartı ile , illegal oynamadığımı izletme şansımız olabilir mi ? Sanırım 12. haksız hapis cezası, koşarak ok atmak , oyunun izin verdiği ölçüde, hilesiz klavye+mous ile seri oynamak.... Usko açılışından beri asla illegal kullanmadım . Çok üzücü...

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by t4t4ng43454 View Post
    Hapse attığınız charların videolarını nasıl izleyebiliriz ? Sizlere oyunumuzu , verdiğiniz pc, mouse klayve kullanmak şartı ile , illegal oynamadığımı izletme şansımız olabilir mi ? Sanırım 12. haksız hapis cezası, koşarak ok atmak , oyunun izin verdiği ölçüde, hilesiz klavye+mous ile seri oynamak.... Usko açılışından beri asla illegal kullanmadım . Çok üzücü...
    Selam,

Yetkili ekibin kanıt sunma zorunluluğu bulunmuyor. Bahsettiğin gibi video izletme vb. durumlar söz konusu değil, cezaya itiraz işlemleri bilet üzerinden yapılıyor.

Verilen cezaya itiraz için bilet gönderdiysen sabırla gelecek yanıtı beklemelisin. Bilet göndermen durumunda hesabın detaylı bir şekilde tekrar inceleniyor ve tarafına dönüş sağlanıyor. Biletten gelen yanıta rağmen itirazın devam ediyorsa yasal haklarını kullanabilirsin. Son olarak bilgisayarına temiz bir kurulum yaparak başlamanı tavsiye ederim.

https://support.nttgame.com/

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by t4t4ng43454 View Post
    sen o bilgisayara bi format at hatta harddiski ateşe ver anca temizlenir 12 kere hapse girmek nedir şirketten hisse almışsın resmen
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Tags for this Thread