Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 22 of 22
    Quote Originally Posted by SuLtaNAydos View Post
    Gerçekten üzüldüm senin hesabının kapatılmasına serverin üzerinde katkın çok illegal kişileri CR bildirirken böyle bir durumla karşılaşman açıkcası şaşırttı ve üzdü. Durumun acilen düzeltilmemesi durumunda bırakacağını duyduk böyle bir durumda kendi clan ailem ile birlikte bizde bırakırız. Oyunda oynayacağımız üç beş düzgün senin gibi insan var onlarıda kaybettikten sonra bizimde oynamamızın anlamı kalmıyor.
    isterseniz tüm server bırakın. hiçbir ceza siz oyunu bırakacağız deyip tehdit edercesine konuştunuz diye geri alınmaz ya da düşürülmez.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Konu ile ilgili müşteri hizmetlerine göndermiş olduğunuz biletiniz üzerinden devam edebilirsiniz. Forum üzerinden bu tür hesap işlemleri için destek verilmemektedir.

Ek olarak, oyuncuların slotlarına mob çekip ceza yemeniz sonucu buraya gelerek ''Destek sistemi üzerindende ilettim bu sorunu eğer bugün cevap gelmesse ekibimizce oyununuz bırakacağız'' demenizde farklı bir bakış açısı.

Quote Originally Posted by Efsanevi_Kahraman View Post
    Ben serverın Reportlayıcıyım. Sevenimizde var sevmeyenimizde Acilen bu video veya resmin iyice incelenip tarafıma dönüş yapılmasını bekliyorum.
    Sürekli olarak CR bildirimi yapıyor olmanız oyuncuların exp kastığı slotlara alenen mob çekmenize olanak sağlamıyor.

**Konuya gerekli bilgilendirme yapılmış ve yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.