Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member Efsanevi_Kahraman's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Unhappy Luring Cr 7 Days + Jail Bu ne demek oluyor sayın yetkilileri konuya davet ediyorum ?

Hesap Durumu : Luring Cr 7 Days + Jail

Hesabımı benden başka oynayan yok yıllardır kullandığım hesabım bugün giriş yapamıyorum.
    Lütfen allah aşkına bunun bir açıklamasını yapın böyle kafaya göre hesap kapatılması demekte ne oluyor ?
    Hiçbir illegal olay ve aktivitede bulunmadığım hesabım nasıl kapatılıyor.
    Oyunu sonunda bizlere bıraktıracaktınız artık ya helal olsun başkada birşey demek istemiyorum.

Oyunda o kadar illegal kişiler varken benim gibi insanların böyle banla yargılanması suçumuz dahi olmadan pes dedirtti.
    Böyle kafasına göre kapatılabilir hesabınız derlerdi inanmazdım bugün gerçekten çok iyi anladım vallaha helal olsun Nttgame.

Oyuna tekrar dönüpte premium almama falan o kadar item almama üzüldüm bugün daha iyi anladım.
    Last edited by Efsanevi_Kahraman; 05-27-2020 at 05:38 PM.
    Cesaret insanı zafere , kararsızlık tehlikeye , korkaklık ise ölüme götürür.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Efsanevi_Kahraman View Post
    Hesap Durumu : Luring Cr 7 Days + Jail

Hesabımı benden başka oynayan yok yıllardır kullandığım hesabım bugün giriş yapamıyorum.
    Lütfen allah aşkına bunun bir açıklamasını yapın böyle kafaya göre hesap kapatılması demekte ne oluyor ?
    Hiçbir illegal olay ve aktivitede bulunmadığım hesabım nasıl kapatılıyor.
    Oyunu sonunda bizlere bıraktıracaktınız artık ya helal olsun başkada birşey demek istemiyorum.

Oyunda o kadar illegal kişiler varken benim gibi insanların böyle banla yargılanması suçumuz dahi olmadan pes dedirtti.
    Böyle kafasına göre kapatılabilir hesabınız derlerdi inanmazdım bugün gerçekten çok iyi anladım vallaha helal olsun Nttgame
    Başkasını üzerine mob çekmissin heral

Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bahad1r_0606 View Post
    Başkasını üzerine mob çekmissin heral
    Abi bu durum eskidendi buna kimse inanmazki bile. Şimdi slottan raven bile çek döneceğim de respawn olur. Böyle şey mi olur allah aşkına ya.

Moderator SkCLucky's Avatar
    Selam,

Görünüşe göre birisine mob çekmişsin, bu yasaktır. İtirazlarını destek sistemi üzerinden iletebilirsin.

Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selam,

Görünüşe göre birisine mob çekmişsin, bu yasaktır. İtirazlarını destek sistemi üzerinden iletebilirsin.
    Destek sistemi üzerindende ilettim bu sorunu eğer bugün cevap gelmesse ekibimizce oyununuz bırakacağız.
    Mobların respawn süresi var isteyen olsa dahi çekemez hiçbir slota bir mob bile böyle saçmalık olamaz yekililere sesleniyorm

Moderator SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Efsanevi_Kahraman View Post
    Destek sistemi üzerindende ilettim bu sorunu eğer bugün cevap gelmesse ekibimizce oyununuz bırakacağız.
    Mobların respawn süresi var isteyen olsa dahi çekemez hiçbir slota bir mob bile böyle saçmalık olamaz yekililere sesleniyorm
    Detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır, bu süreçte yalnızca destek ekibinden gelecek olan yanıtı beklemek en doğrusu olacaktır. Ek bir bilet göndermek ve biletinizi güncellemek gelecek olan yanıt süresini uzatmaktadır.

Bilginize,

Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Detaylı inceleme sağlanıp tarafınıza geri dönüş yapılacaktır, bu süreçte yalnızca destek ekibinden gelecek olan yanıtı beklemek en doğrusu olacaktır. Ek bir bilet göndermek ve biletinizi güncellemek gelecek olan yanıt süresini uzatmaktadır.

Bilginize,
    Premiumum bile boşa işliyor. İşimizi gücümüzü bıraktık bu saate 2 saate vakit geçirelim diye giremiyoruz oalcak hiç iyi iş değil bugünlük bekliyorum. Bugün düzeltilmediği ilgilenilmediği takdirde ekipce bırakacağız.

Hala kendim ve ekipce şoktayız

Az da olsa çekilebiliyor moblar, bazı slotlarda insanları yatırmaya yetiyor.

Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zombalabombala23 View Post
    Az da olsa çekilebiliyor moblar, bazı slotlarda insanları yatırmaya yetiyor.
    83/ Reb 6 olacak çarla kime neden mob çekeceğim allah aşkına ya biraz mantıklı olalım.

Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Bilginize,
    Hesabımın bilgilerini vereyim mi inceleyecek misiniz Sayın SkCLucky

Page 1 of 3 123 LastLast