Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member Losento's Avatar
    Bu server açma kapatma olaylarını Gm'lere, yetkililere bıraksanız olmaz mı ? Adamlar şirket bu da bir oyun kaç kişi karar alıp uyguluyorlar, siz oyuncular olarak oyununuza odaklanmanız gerekiyor.

Quote Originally Posted by Losento View Post
    Bu server açma kapatma olaylarını Gm'lere, yetkililere bıraksanız olmaz mı ? Adamlar şirket bu da bir oyun kaç kişi karar alıp uyguluyorlar, siz oyuncular olarak oyununuza odaklanmanız gerekiyor.
    Eğer söylediğin gibi olsaydı oyun hala yerinde sayıyor olurdu. Bu forumun amacı userlerin sorunlarını isteklerini açabileceği bir platformdur. Yeri geliyor burada buglar paylaşılıyor yeri geliyor öneriler alınıyor. Chaosa 2009 dan beri giren birisi olarak chaostaki değişiklikler bu forum sayesindedir. Yakın zamanda gelen eslant aoc güncellemesi bu forumda açılan konuların etkili olduğunu düşünüyorum.

Quote Originally Posted by nickyjamx11 View Post
    vegayla siriusu jr ler ve yoğunluk konusunda cani gönülden vicdanın rahat bi şekilde denk görebiliyorsan onada getirilsin dostum neden itirazımız olsun
    Sirius ile şuan denkleştirilebilecek bir server olduğunu düşünmüyorum. Peki sadece 5 in kapatılması jr yi etkiler mi ? bence etkilemez.