Results 1 to 9 of 9

Hybrid View

Junior Member

Oyunun gelişmesi için 2 önerim var dikkate alirsaniz sevinirim

Merhaba
    Benim Knight onlinenin geleceği ve daha gelişmesi için 2 önerim var

Dikkate alırsanız sevinirim...

1) Np ve symboller şuan sadece gösteriş sağlıyor bunu daha iyi yapılması için önerim :

Dragon olan karakter için Kazandığı her Jr için +2 silvery gem verilebilir
    Hero olan karakterler için kazandıgı her jr için +1 silvery gem verilebilir
    Nazi olan karakterler için kazandıgı her jr için +1 red gem verilebilir
    S olan karakterler için kazandıgı her jr için +1 blue gem verilebilir
    M olan karakterler için kazandıgı her jr için +1 green gem verilebilir

Bu şekilde extra ödül alacak olan karakter daha fazla np kasmak isteyecektir ve daha fazla pk olacaktır.
    Cz andream ve basede daha fazla online olacak oyuncular ve oyuncu sayısı artacaktır diye düşünüyorum.

2) Cz deki ittifakları bitirmek ve daha fazla pk ortamı sağlamak amacı ile
    Ego Glutton olayını cz den kaldırıp bunun yerine önerim :

Aynen chaosta oldugu gibi yeni bir etkinlik getirip bu etkinlikte sıralamaya girenlere F
    Frangment odulleri verilebilir
    Örneğin 1-2 gred tası Avarice 3-4-5 -Jealousy - 6-7-8- Lechery 9-10-11 Rage frangment gibi devam eden siralama yapılablir.
    Bu Etkinliğede sadece preli oyuncular girer ve serverler daha rahatlar ve pk ortamı olur.
    Şuan sw lerin hepsinde ittifaklar oluyor ve pk ortamını öldürüp sadece farma döndürüyorlar oyunu

Benim önerilerim bunlar. DİKKATE ALIRSANIZ MUTLU OLURUM İYİ OYUNLAR

dragon kasmış bir char sahibinin 2 silver gem ile mutlu olmasını sağlayacak miktardan çok daha fazla itemi olduğuna eminim, hayalleriniz farmer olmasın.

Senior Member
    o dragon alan adam zaten saatlerce pc başında yani zengin birisi olacak ve sen o zengini birisine dahada yardım etmiş olacaksın ha np önemlimi önemli bunun yerine gösteriş olabilir pelerini uzasın hatta parlasın altın pelerini olsun adamın ama sade gösteriş olsun
    2. şık için birşey demiyorum ilki saçma

Junior Member
    Quote Originally Posted by f6n_g1Vp6KD8 View Post
    o dragon alan adam zaten saatlerce pc başında yani zengin birisi olacak ve sen o zengini birisine dahada yardım etmiş olacaksın ha np önemlimi önemli bunun yerine gösteriş olabilir pelerini uzasın hatta parlasın altın pelerini olsun adamın ama sade gösteriş olsun
    2. şık için birşey demiyorum ilki saçma
    Saçma diyorsun ancak , Karesiz simge diye bi olay var oda aylık kasılan np ile geliyor. Herhangi bir ödül koyulsa symbollere emin olun herkes symbol almak için daha fazla pk atacak ve np değerlenecektir. yinede yorumunuz için teşekkürler .

knight online'nin bir survival oyunu olduğunu ve dolayısıyla yoğun rekabet içeren bir oyun olduğunu ve knight'ı hayatta tutan devamlı olmasını sağlayan şeyin bu olduğunu unutuyorsunuz. pay to win olanlar farmerların pazarcıların anvilcilerin yaptığı iteme muhtaç diğerleride bunların getirdiği gemlere fragmentlere muhtaç. oyunda her statüye uygun ortam içerik var itemin yoksa cz'deki rekabette tutunamazsın alternatif oluşturup başka işlere yönelebilirsiniz

Senior Member
    Dostum yanlış anlama da bu forumda oyuncuların önerileri pek dikkate alınmıyor. NTTGame'in zaten kafasında çizdiği bi yol var kafasına göre hareket ediyor. Yani oyuncular eğer umurlarında olsa oyunda zaten değiştirilecek ve düzenlenecek çok şey var.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Kardeş sen yenisin galiba

Junior Member
    Destek +1 Arkadaşlar

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Yeni etkinlikler koreko sunucularına gelmesi lazım ki ilk. Sonra Usko sunucularına da uyarlansın. Koreko sunucularına gelmeyen özellikler için umutlanmayın. Koreko sunucusunda olanlar gelse daha ne olsun.