Results 1 to 8 of 8
    Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Exp event neden kapatıldı ?

khenart yayında bu geceye kadar sürer demişti zaten normalde 6600 kişinin izlediği yayında %100 almamız gerekiyordu siz gidip %30 u bile sabahtan kapatıyorsunuz

Senior Member
    Bence gmler oyuncuya destek olmak için elinden geleni yapıyor, en azından ben öyle görüyorum fakat mgame, şu günlerde para akışı çok olduğu için oyuncusuna herhangi bir yardımda bulunmuyor maalesef, karantina günleri bitsin de görücem ben onları

Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eminbars123 View Post
    Bence gmler oyuncuya destek olmak için elinden geleni yapıyor, en azından ben öyle görüyorum fakat mgame, şu günlerde para akışı çok olduğu için oyuncusuna herhangi bir yardımda bulunmuyor maalesef, karantina günleri bitsin de görücem ben onları
    onu biliyorum da k2 döneminde +10 item satışı yapan hile satışları yaptıran 3200 cashe tonlarca hediye dağıtan gmlere bişey yaptıramayan mgame sıra nttgame e gelince bu şekilde davranıyor onu anlamıyorum

Exp event bayrama özeldi sanırım.

Senior Member
    Oyunda kötü bir şey oldumu suçu mgame atmakda yenı moda oldu sanırım.Exp event sınırı %30 ustu olmuycak yasak koymus mgame dediler dün yayındada.Bana çok saçma geldi açıkcası koredeki adamın burdakı exp eventin sınırını umursaması.Korede paramunun 500k exp verdiğini düşünürsek

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Yayından dolayı 1 gün daha uzatmayı planladık fakat olmadı . Gelecekte yayınlar ve olası exp artış etkinlikleri ile ilgili umarım güzel haberler verebiliriz.

Keyifli oyunlar,

Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    sabaha kadar ms kasmıştım gün bitmeden girerim diye yalan olduk

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Yayından dolayı 1 gün daha uzatmayı planladık fakat olmadı . Gelecekte yayınlar ve olası exp artış etkinlikleri ile ilgili umarım güzel haberler verebiliriz.

Keyifli oyunlar,

Sayın Khenart;

Event 1 gün daha sürecek diye üzerimde biriken 15'e yakın monster stone a girmeyi bugüne ertelemiştim. Umarım güzel bir event açarsınız ve %30 ile sınırlı kalmaz bu.