Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44
    Junior Member

Oyuna tekrar dönülürmü?

Öncellikle herkesin bayramını kutlarım.Arkadaşlar oyunu bayadır oynamadım bırakalı uzun zaman oldu ve malum durumdan başlamayı düşünüyorum öncellikle forumda bazı entryleri okudum içimi pek ısıtmadı. Amacım oyundan para kazanmak falan değil 3200 cash çekip başlamayı düşünüyorum. Sadece bu çektiğim miktarı karşılayıp farm yaparak hesap dizmek istiyorum.Günlük 6 saatimi rahatlıkla ayırabilirim. Sizce başlamalımıyım?

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Farm slotları mafya diye tabir ettiğimiz elemanların elinde, drop oranları desen sıkıntılı, upgrade desen en çok sıkıntı gördüğüm yer orasıdır. 3200 cash ile ne yapabilirsinki ? Sonuçta coin kasamayacaksın gem fragment vs iyi birşey atmıyor bi karakter için tüm gerekli itemleri basamayacağına göre ? Bence sen düşün sadece 3200 cash ile başarabilirmiyim acaba demelisin kendine.

Dip not : Ben başaramadım, umarım sen başarırsın.

Junior Member
    Sağolasın. Yani 500 Tl ye bir bp dizip stone golem düşünüyordum açıkçası hiç kurtarmaz mı diyorsunuz?

Quote Originally Posted by Old_bcQ4fL1V View Post
    Sağolasın. Yani 500 Tl ye bir bp dizip stone golem düşünüyordum açıkçası hiç kurtarmaz mı diyorsunuz?
    Ben TL yatırmadan hiç birşey yapılamadığından bahsettim, sonuçta oyun MMORPG ve bu emek ile bir yerlere gelmek demektir. Fakat oyun bu algıdan çıktı ve paytowin sistemine döndü. Para yatırmak tamamen senin tercihin dostum ister 1 ister 1000 TL .

Senior Member
    Senin yerinde olsa 3200 cash yerine 83 lwl ringe bir karakter alırım. yavaş yavaş item alıp ( chitin, shell vs ) jr, gibi etkinliklere girerim.. Jr'den alacağın gemleri satarak güzel gelir elde edebilirsin. Dün 2 blue gem 2 black gem ve 2 silver gem aldım bazı arkadaşlar droplar düşük diyor ancak PREMİUMSUZ sadece kutulardan 4 gem geldi ve kazandık 2 gem de oradan geldi

Junior Member
    Şans işi hocam. Bir de farm yapmak eğlenceli geliyor bana.

Junior Member
    Peki dediğim gibi yapsam hocam zararlı çıkarmıyım?

Dostum bunu denemeden asla bilemezsin ben 2 ay çabaladım dedim ha oldu ha olacak ama olmadı. Belki sen 1 haftada istediğin noktaya geleceksin yada 1 senede, seçim ve deneme tamamen sana ait

Senior Member EraJacque16's Avatar
    o biraz da sana bağlı, +75 bir karakterle etkinlik kaçırmazsan zaten premium vs. masrafların rahat çıkar, kastığın sana kalır.
    consume & adapt

Senior Member
    +9 fabric set

+3 white dragon

+3 dual opal

+3 SAS

+3 diamond

+8 hb

Al 80 lwl yap, Jr FT chaos bdw gir satiros manticore slotlarında kas DC pre ile.

Yapabileceklerin sadece bunlar dahasını bekleme, cz vs bitik durumda, pk tadını bdw den al etkinliklere gir farmla parayı sitelere sat paranı amorti et öyle takıl.

Çok zorladım birşeyler yapayım diye olmadı, bugün birkaç item yaktım dedim +9 raptoru +10 geçerse devam ederim yanarsa bırakırım dedim yandı bugün oyunu komple bıraktım.

Ha bu arada kimseye bel bağlama kimseden hayır yok bu oyunda solo takılacaksın haberin olsun.