Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
    Senior Member
    Kafalar pırıl pırıl

KO kitlesine böyle troller yapılmaz kardeş anlamıyorlar.

Senior Member
    Troll olduğunu herkes anlamış ama herkes anlamayanlara giydiriyor çok komik ya

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    deruya git reis sen
    JustInTime

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    : yapma şöyle şeyler herkes anlamıyo
    kanka can sıkıntısı be bu oyunu ti ye almayacaksın da ne yapacaksın :d

Junior Member
    2 yan char actim mp rec hp rec silahlarımı aldim,wb atmadi pot oranlarinıda dusurduler sanirim.Neden ifsa ettin slotu reis .Potsuz kaldık.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Şimdi konu açan kişi de düşünüyordur; Ula ben ne dedim ki, Bunlar Troll falan diyor.
    - Afrikada kabile arasına düşen beyazı Tanrıça ilan etmeleri gibi

Adam Dürüstçe bir Konu açmış, Pot isteyene bu kadar Pot Düşüyor ama Droplar hiç umduğum gibi değil hesabı yapıyor. Birileri çıkmış Adama Mona Lisa gözüyle bakıyor. Hatta kendinden başka hiç kimsenin Anlamadığı Kararını verecek kadar da Zekiler.
    - Geçen Polis maske takmayana ceza kesiyor. Adam diyor Bilmiyorudum. Polis Cevap veriyor; Yalan Söyleme biliyorsun.
    - Öküz altında Buzağı aramıyor artık bizim Millet; Filozof taklidi/Edebiyat falan yapmaya çalışıyor
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Şimdi konu açan kişi de düşünüyordur; Ula ben ne dedim ki, Bunlar Troll falan diyor.
    - Afrikada kabile arasına düşen beyazı Tanrıça ilan etmeleri gibi

Adam Dürüstçe bir Konu açmış, Pot isteyene bu kadar Pot Düşüyor ama Droplar hiç umduğum gibi değil hesabı yapıyor. Birileri çıkmış Adama Mona Lisa gözüyle bakıyor. Hatta kendinden başka hiç kimsenin Anlamadığı Kararını verecek kadar da Zekiler.
    - Geçen Polis maske takmayana ceza kesiyor. Adam diyor Bilmiyorudum. Polis Cevap veriyor; Yalan Söyleme biliyorsun.
    - Öküz altında Buzağı aramıyor artık bizim Millet; Filozof taklidi/Edebiyat falan yapmaya çalışıyor
    Kanka adamlar haklı :d ironi yapmıştım potla motla bi işim yok. Maksat drop oranlarını eleştirmekti. yani draki pottan başka birşey atmıyor hayırdır hesabı yaptım :d yoksa drakide pot kasmakla mı uğraşıcak millet :d

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Kanka adamlar haklı :d ironi yapmıştım potla motla bi işim yok. Maksat drop oranlarını eleştirmekti. yani draki pottan başka birşey atmıyor hayırdır hesabı yaptım :d yoksa drakide pot kasmakla mı uğraşıcak millet :d
    Droplar berbat biliyorum ama konu içeriği değişiyor.
    Biri 30 Pot atıyor diyorsa, Cevap verenler 30 Pot için Draki mi çekilir çıldırdın mı sen, diye cevaplar konu yol alır. Yani Hedefe ulaşır. Kanıtla/Delille/Belgeyle isbat edemediğini Mizahla isbat edersin Güzel bişeydir yani. 2 aydır oyunda yoktum, 7 günlük peri gelmiş 2x Hesapla aldım ve 7+7 gün 3+3x Full Draki yaptım. Yalan olmasın 6 tane WB ha düştü ha düşmedi.
    - Zaten 2 ay öncede oyun kafayı yemişti Gem Kırdırdığında 3x Garp 3x EE falan atıyordu. Tek Seferde Drakiden 5x WB atmıştı. Art arda 2x Süperior Box atmış falan yani, şimdi ise iyice tükenmiş herşey. Kuraklık var bu restte, bir dahakine bişeyler düzelir umarım.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Droplar berbat biliyorum ama konu içeriği değişiyor.
    Biri 30 Pot atıyor diyorsa, Cevap verenler 30 Pot için Draki mi çekilir çıldırdın mı sen, diye cevaplar konu yol alır. Yani Hedefe ulaşır. Kanıtla/Delille/Belgeyle isbat edemediğini Mizahla isbat edersin Güzel bişeydir yani. 2 aydır oyunda yoktum, 7 günlük peri gelmiş 2x Hesapla aldım ve 7+7 gün 3+3x Full Draki yaptım. Yalan olmasın 6 tane WB ha düştü ha düşmedi.
    - Zaten 2 ay öncede oyun kafayı yemişti Gem Kırdırdığında 3x Garp 3x EE falan atıyordu. Tek Seferde Drakiden 5x WB atmıştı. Art arda 2x Süperior Box atmış falan yani, şimdi ise iyice tükenmiş herşey. Kuraklık var bu restte, bir dahakine bişeyler düzelir umarım.
    droplar çok kötü haklısın, yada bize kötü bilmiyorum ki şans işte