Results 1 to 5 of 5

E POStaya gelen Kodun geçrsiz çıkması

arkadaşalr merhabae postaya gelen onaylama koduna tıklıyorum ama geçersiz kod diyor. 2 kere tekrar gönderdim onalrda öyle diyor ne den acaba yeni üyelik açamıyorum yardımcı olursanız memlun kalırız.0 dan üyeliktir bilen birisi yazıversin
    Last edited by Reisler1858; 05-25-2020 at 07:57 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam,

Çerezleri sildikten sonra tekrar dener misiniz?Ek olarak dns değiştirmeyi de deneyebilirsin.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selam,

Çerezleri sildikten sonra tekrar dener misiniz?Ek olarak dns değiştirmeyi de deneyebilirsin.
    ÇEREZLER silindi dns değişti yeniden kod aldık e postaya sonuç

Geçersiz Anahtar Kod
    [Kayıt olduktan sonra e-posta adresini doğrulamalısın.]

oyun içi arakdaşalrda denedi olmadı acaba başka birşey mi var o kısımda bakarmısınız oyuna yeni üyelik açtıramıyoruz farklı tarayıcılardan da denendi bilginiz olsun bekliyoruz

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

NTT Portal > E-posta Sorunları kategorisi üzerinden destek bileti gönderebilirsiniz. Biletinize yanıt gelmeden yeni bir bilet yollamayın veya biletinizi güncellemeyin. Aksi halde biletinizin yanıtlanma süresi uzayacaktır.

Destek bileti göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by nightowl View Post
    merhaba,

ntt portal > e-posta sorunları kategorisi üzerinden destek bileti gönderebilirsiniz. Biletinize yanıt gelmeden yeni bir bilet yollamayın veya biletinizi güncellemeyin. Aksi halde biletinizin yanıtlanma süresi uzayacaktır.

destek bileti göndermek için tıklayın.

iyi forumlar.
    teşekkürler

Tags for this Thread