Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    "Oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel olmak veya oyun içerisinde huzursuzluk vermek." 3,7,15,Süresiz bann cezası var.

https://forum.nttgame.com/forum/show...olitikası
    çok teşekkür ederim bu bilgi için.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Babylon View Post
    Bossu ben kesiyorsam % 50 veya daha az hp si mevcut 1 party user okcuları ile çekip respawn edip kesiyor bu normal mi?
    Merhaba,

Bahsettiğiniz durum için, Mod. Team Lead'in yaptığı açıklamayı sizinle paylaşıyorum.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Kural çok basit, rekabetten kaynaklı re-spawn varsa kimse ceza almaz. Boss kesecek ekip yoksa ya da bireysel bir eylemse re-spawn durumunda ceza alırlar.
    İyi forumlar.

Senior Member
    Kardeşimiz kesme gücü var işi gücü tüm server 1.2.3.4 girip milletin buldugu bosu respawn eden karaktersiz prt banlanması lazım artok.
    Eskiden biri boss buldumu respawn etmeyim bol droplar der geçerdi. Şimdi karakteri bozuk bazı partiler ismi cismi belli olmayan hem milletin buldugu respawn edıyor boss kaybolana kadar çekiyor. Kaybolan bosun yerinide ögrenmişler mage topluyor. Sonra sen o boss buluyorsun tp sc yoksa tek çekmissen pt gelen kadar tek gibi video alıp banlatıyorla. BANA GÖRE artık eslantta bosların respawn edilmemesi hatta yerinden bile oynamasın bulan kessin derim .SIRF boss kovalayan karaktersizlerin yüzünden gerçek oyuncuların canına tak etmiş bir durum . Video alıyorsun banlanmıyorlar birde.

Quote Originally Posted by kul_uDmGjKfb View Post
    Kardeşimiz kesme gücü var işi gücü tüm server 1.2.3.4 girip milletin buldugu bosu respawn eden karaktersiz prt banlanması lazım artok.
    Eskiden biri boss buldumu respawn etmeyim bol droplar der geçerdi. Şimdi karakteri bozuk bazı partiler ismi cismi belli olmayan hem milletin buldugu respawn edıyor boss kaybolana kadar çekiyor. Kaybolan bosun yerinide ögrenmişler mage topluyor. Sonra sen o boss buluyorsun tp sc yoksa tek çekmissen pt gelen kadar tek gibi video alıp banlatıyorla. BANA GÖRE artık eslantta bosların respawn edilmemesi hatta yerinden bile oynamasın bulan kessin derim .SIRF boss kovalayan karaktersizlerin yüzünden gerçek oyuncuların canına tak etmiş bir durum . Video alıyorsun banlanmıyorlar birde.
    1- eskiden boss respawn etmezler bol droplar derlerdi doğru. çünkü eskiden boss respawn olmuyordu. lure yamasıyla geldi.
    2- onlar boss u çekiyorsa sizde tutmaya çalışın. madem boss keseceksiniz sizde onlarınkini respawn ettrin ekip halinde.
    3- bildiğim kadarıyla bossların respawn yerleri random. çıkabilecek yerlere adam bırakırlar bulunca tp atıp call atarlar.
    4- patheozun dediğini aktarıyorum : partyin o an hazır değilse boss u çekersen ban yersin. partin gelene kadar beklemelisin ya da mage ne tp sc aldırmalısın rakipler gibi tp atıp call almalı
    5- bu dediğine katılıyorum. eslant bossları respawn olmamalı. ama lure yamasında şunlar hariç diye bir şey yapılabilir mi bilmiyorum.
    6- ne gibi bir video aldığını bilmiyorum ama orda ki boss ekipleri genelde takım olarak oynuyor. bireysel değiller yani boss lure den ban yemezler. ekip halinde de yukarıda denilenler gibi respawn serbest