Results 1 to 5 of 5

Konuyu silmek yerine güzel cevap vermenizi bekliyorum

Bu draki hakkında açtığım konuları neden siliyorsunuz ? cevap vermiyorsunuz , diğer konuların altına yaptığım yorumları siliyorsunuz.

Drakide yüksek ihtimal ile son odadan başlanılan bir bug var ve görünmezlik potu ile yapıldığını tahmin ediyorum. Düne kadar mage için 7 dakikaya video isteyen khenarth varken , bugün 5 dakikalar çok normal gibi hiçbir mod gm cevap vermiyor. Ayrıca 3k ap li kurianım ile sıralama deniyorum 11 dk yapıyorum çar sıralamada yok. Belliki bugu bilen kişiler mage sıralamasını kapattığı gibi kurianıda kapatmışlar

Bu bugu bir mod , gm yada tanıdıklarınız mı yapıyor da önemsemiyorsunuz . Sirius sıralamasında 5.30-5.50 arası magelerin nickleri x eminim ki bu hesapların 10-20-30 vb. side vardır. Ayrıca 1. olan x isimli karekter videom hazır gönderirim demektedir. ( ama mod yada gm ler bu konuyla ilgilenmiyor , açtığım konuları siliyorlar. )
    Last edited by GamesDepot; 05-25-2020 at 12:57 PM.

Senior Member
    draki el atılması lazım mutlaka gercekten cok sıkıntı şuan umarım bir şeyler yapılır

Senior Member EraJacque16's Avatar
    draki sıralamaları çok istismar ediliyor ve tek başına girilen bir yer olduğu için denetimi de çok zor. sıralama ödülleri kaldırılıp, son bosslara doğru badge dropları artarsa en azından insanlar ilerledikleri yere kadar ödül alırlar.
    consume & adapt

Senior Member
    Sıralamayı kaldırsınlar 1 ay boyunca her gün 3 kez bitiren kişiler arasında bir çekiliş ile ödüller dağıtılsın.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum kurallarına aykırı bir şekilde konu oluşturduğunuz için konunuz çöpe taşındığı tespit edilmiştir.

Bu şekilde bir üslupla oluşturulan konulara yanıt alamamanız çok normaldir.

Herkesin görebileceği forumun genel bölümlerinde kanıtlı veya kanıtsız - oyuncu nicklerinin paylaşımı da dahil, konu oluşturulması yasaktır. Şikayet içerikli konuları yalnızca Cheat Reports bölümüne yapabilirsiniz. İlgili hesaplar incelenerek gerekli işlemler yapılır.

Raporlama hakkında bilginiz yoksa Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

Bir oyun hatası olup olmaması durumu yetkililer tarafından kontrol sağlanarak, gerekli yerlerle iletişim kurulabilir.

Forum Kurallarını bilmiyorsanız lütfen inceleyiniz.

İyi forumlar.