Page 8 of 13 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 123
    Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    olum siz nerenin mallarısınız ya ağzı leş kokulu okçulara bak bana gelmiş döner ekmekçi diyolar ağlak lowlar, sanki okçu sevdalısı olduğundan okçu oynuyor ken di döner ekmekçi burda hala aptal aptal cevaplar veriyosunuz, o kadar yazıyorum diyorum ki rekabet şansı yok adamın cevabı "öğğ öğğ ağacın arhasına" geç sonra diyo ki bana cevap vermiyosun
    oynadığınız mage partiyi tek charla satın alacak okçular var bu oyunda, lütfen lafınızı bilerek konuşun.

Oyunu bilen hiç kimsenin (bp yi hariç tutuyorum) "okçuya rekabet şansımız yok yeaaaa" demeyeceğine eminim çünkü karşımda okçu varken çok rahat oyun oynuyorum, lütfen beceremiyorsanız kusuru kendinizde ve partinizde arayın.

Oyun bilgisi olan insanlar konuya yorum atarsa "forum" olmanın esprisi olan "fikirlerle tartışma" eylemini yerine getirebilirim.

iyi forumlar.
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    olum siz nerenin mallarısınız ya ağzı leş kokulu okçulara bak bana gelmiş döner ekmekçi diyolar ağlak lowlar, sanki okçu sevdalısı olduğundan okçu oynuyor ken di döner ekmekçi burda hala aptal aptal cevaplar veriyosunuz, o kadar yazıyorum diyorum ki rekabet şansı yok adamın cevabı "öğğ öğğ ağacın arhasına" geç sonra diyo ki bana cevap vermiyosun
    Dostum ceza alabilirsin lütfen basit sebeplerden insan kalbi kırmayalım.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    oynadığınız mage partiyi tek charla satın alacak okçular var bu oyunda, lütfen lafınızı bilerek konuşun.

Oyunu bilen hiç kimsenin (bp yi hariç tutuyorum) "okçuya rekabet şansımız yok yeaaaa" demeyeceğine eminim çünkü karşımda okçu varken çok rahat oyun oynuyorum, lütfen beceremiyorsanız kusuru kendinizde ve partinizde arayın.

Oyun bilgisi olan insanlar konuya yorum atarsa "forum" olmanın esprisi olan "fikirlerle tartışma" eylemini yerine getirebilirim.

iyi forumlar.
    iynidiğin migi pirtiyi sitin ilicik ikcilir vir .s .s litfin lifinizi bilirik kinişin ya oyunda sağlam okçu var mage yok aynen kardeşim bi sen biliyosun bu işleri, aynen aynen magede el düşürmüyo zaten okçu, yüksek oyun bilginle beni bertaraf ettin şuan. yani herkes eşit şartlarda doğmuyor sakatlarla dalga geçmeyi de doğru bulmuyorum ama bir şekilde topluma kazandırılman gerekiyor, bilale anlatır gibi anlatmama rağmen hala alakasız şeylerden bahsediyosun. biraz da yarım sayfa skill ile oyun oynama alışkanlığından kaynaklı sanırım. bak şimdi tekrar anlatıyorum; okçu 40rangeden el düşüyebiliyor anladın mı? hani böyle ok atıyo fişuuuww diye o da rakibe gidiyo ya hani hasar falan da veriyor, birde rakip mage veya priestse skill castlerini bozuyor o oklar, warrior için ise oyunda full dex tabanlı rogue karakteri varken hiçbir alaka olmamasına rağmen sekmeyen skilller warriorlara verilmiş, anladın mı işin esprisini? hani böyle rogue classlarında olur ya attack rate, dodge rate falan işte onlar anlamsız kalıyor wariora karşı. bak bu sefer anlamadıysan çağır bir abini o sana okuyup anlıycağın şekilde anlatsın tamam mı kuzum
    consume & adapt

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Dostum ceza alabilirsin lütfen basit sebeplerden insan kalbi kırmayalım.
    amacım kalp kırmak yada dur şurda yargı dağıtıyım, şuna sataşıyım falan demek değil. burada oyun içinde olan yanlışlardan bahsediyorum, ama bazı arkadaşlar konu kendi classları olunca "aman efendim en zoru bizimki, hiç oynanmıyo" triplerine giriyor. bu insanlar örneğin yarın kurian bufflansa kurian oynayıp yine "kurian nasıl karakter leş gibi ya" diyecekler, bu onların karakteri.
    consume & adapt

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    ice lrnin tutma oranının düşürülmesini gerekiyor aşırı fazla tutuyor ve dolum süresi çok kısa. Ayrıca okların el düşürme oranlarıda azaltılmalı 3 okçu bir prieste yapışınca elini kaldırmasının imkanı yok. Mana çekmeninde dolum süresi arttırılmalı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Devaya 57 ve Fotost zehir atar kalan hiçbir skili zehir atmaz. Birde 80 Skili değişti Dandirik Fire o var. Zehir atan, o da sabit yani 300 vuruyor 10 kere bayada uzun bir sürede...
    80 Skili 1,5 saniyede atılır. 17 saniye kadar sürede dolar.
    70 Skili 1,5 saniyede atılır. 20 saniyede dolar.
    54-57 Dolum süresi + Verdiği Hasar bakımından 2,5 saniyede atıldığı/Skil Efekti gerçekleştiği için 80 den Kötü konumdadır.
    18 Skili 1200 ila 1500 arası gezer. Zehir atmaz. vu skilide 1 saniyede atıyorsun.

-Yani Deva kesimi 1 DK sürüyo olsa zaten Mage bunun 30 saniyesini Skili Atarken harcıyor.
    - Warrior Saniyede 2 skil çıkartır.
    - Okçu Saniyede 2 skil çıkartır.
    Mesele şu ki Magenin tek Avantajı Yaklaşmaması. İyi Bir Priest, Kordine olmuş 2 Okçu veya Warriora da Deva kestiriyor. 2x Mage 4x Questi 12DK da kesiyor. Gordionda daha 1 hafta önce 4x Questi "goldenarchery" diye biri 8 dk da kesti tek başına... (Priest Dahil) Aynı şekilde bi Warriora sadece Minor tuttum tek başına kesti. 20tane MP pot bile gitmedi.

- Mesele Okçunun gücü değil. Güce kalırsan HIz/Kuvvet/Dayanıklılık ful 10 da 10 yani
    Okçunun oluşturduğu sorun büyük. En başta el düşürüyor. 80 Skili Mageyi Yamultuyor. Attığı her Element Tutuyor. Deli Gibi Kaçıyor, Şimşek gibi Yaklaşıyor. Mage tek skil 27 rangeye vuruyor. Okçu 43 rangeye.
    WArrior bile 5 Rangeye vuruyor. Bir önsayfada yazdığımı oku, 4 Okçu talan etti bizi BDW de.
    bdw de talan etmelerinin nedeni bana kalırsa atakları artıyor reis o yüzden herkesin artsada okçu pt de daha buyuk avantaj oluyor aynı z den oynarlarsa üzebilirler objeleri daha cok kullanabilirdiniz mesela kapı arkasında beklemek yada ağaç arkalarına gece gece adamlara sokulup yolunu kesmek gibi şimdi izlemediğim bdw için yorum yapamam

Senior Member
    amacım kalp kırmak yada dur şurda yargı dağıtıyım, şuna sataşıyım falan demek değil. burada oyun içinde olan yanlışlardan bahsediyorum, ama bazı arkadaşlar konu kendi classları olunca "aman efendim en zoru bizimki, hiç oynanmıyo" triplerine giriyor. bu insanlar örneğin yarın kurian bufflansa kurian oynayıp yine "kurian nasıl karakter leş gibi ya" diyecekler, bu onların karakteri.
    kardeşim o bahsettiğin karakter şuan bizim karşımızda senin haberin yok ama işte ne anlatıyoruz bizde sana sen varya yemin ederim bu millete ceza aldırırsın burda ama ya sabır sıkıntı yok bence sen incelenmesi gereken bir tipsin DD

okçu önceden hiç tercih edilmiyordu. oku atmak için elini tam kaldırması gerekiyordu. şimdi yarım kaldırması yeterli.
    "okçu bu kadar iyiyse okçu olabilirsiniz" derler adama
    şahsen asasım ama seviyorum okçuları . bence nerf warriorlara gelmeli. "und ac sw str wolf lup tp heal " bu kadar şeyi dilenen bir karakterin EN İYİ olması saçma. hani bari skill tarzı asas gibi rr3rr4rr5rr6rr7 yandan minor vs tarzı olsa neyse. tek elle oynanan bir jobun -hatta 2 tuş RR2- üstün olması çok saçma cidden.. dilenciden KRAL olmaz
    warriora nerf...

Junior Member
    3600 apli okçu warriora 600 vuruyor 70 skili ile hala konuşuyorsunuz

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by nickyjamx11 View Post
    bdw de talan etmelerinin nedeni bana kalırsa atakları artıyor reis o yüzden herkesin artsada okçu pt de daha buyuk avantaj oluyor aynı z den oynarlarsa üzebilirler objeleri daha cok kullanabilirdiniz mesela kapı arkasında beklemek yada ağaç arkalarına gece gece adamlara sokulup yolunu kesmek gibi şimdi izlemediğim bdw için yorum yapamam

Roguede öyle Atak artıyor. Def ve HP normal şartlara geliyor. Tabi atak çoksa da Atak düşüyor.
    - Misal Mageye de az bonus vermiyor. Rogue ye 500 atak veriyorsa, Mageye 2200 HP, 500 kadar Defans ve dışarıda 1100 vurduğun adama, BDW de Mageyle 2500 vuruyorsun. Mage BDW de gayet iyi. Mesele şu ki; Ne kadar iyi olsada 1 Skill dahi atamadılar. Uyuz oldum.
    4 Kişiye SW atıyorum, 4. Kişiye SW atmadan 1,2,3. kişilerden birinin Sw gidiyor.
    Ulan Nova Atın diyorum; Atamıyorum, Lan Heal atsana diyorum; Atamıyorum diyorlar.
    BDW de zaten Taktik kazanıyor. Duvar Arkasına ve Sağ Sol tepedeki Ağaçlara saklansak da Kafi gelmedi. Altarın Alınması Mecburi veya +400 Point, Kill almaya alamıyorsun yanaştırmıyor. Senle aynı hızdalar, Asla Yetişemiyorsun. Mageleri kurtarmak için Görünmezlik basıyorum. Mausla Seçiyorlar ve Mage, Rakibi Rangeye alayım diye ilerlerken Bir Türlü O' Rangeye ulaşamıyor. Gerek Magenin Rangesindeki (27 Range) Çelişki/Berbatlık, gerekse Okçunun 43e varan Rangesi ve Hızı. Burada Karşı Partinin Ezik veya Bizim Partinin Ezik oluşundan ziyade Senin Partinin hiçbirşey yapamaması sinir bozucu.
    Hani Asassın suikast falan yapacan. Sanin Parti sana destek çıkamıyor. Çıkmıyor olsada sövsen yok hiç bişey yapamıyolar. Mageler Pirieste sövüyor, Priest heal atmıyon diyen Warriora sövüyor. Bende Hepsine sövdüm
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.