Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 123
    Senior Member EraJacque16's Avatar
    full bufflı warrior kesememek acı olsa gerek, yada rakip karşılık veremeyip dragon arkasına saklanınca ona vuramamak.. tahmin bile edemiyorum..
    consume & adapt

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şu forumda oynamadıkları dertlerini bilmedikleri sınıflar hakkında yorum yapan hatta daha ileri gidip nerf isteyenler

Junior Member
    magelerden dragonu alsınlar 80 sklini 100 metre öteye vuramasınlar stafla kitlemesinler kör atmasınlar 80 ice atnasınlar bizde bunalrı istiyoz

okçu oynamayı dert sayanlar varsa oyun önerebilirim.

consume & adapt

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Hocam sanırım sen yeni açılan üç sunucudan birinde oynuyorsun ve fazla okçu ekibi olduğu için sıkıntı yaşıyorsun. 3 yıldır warrior ağırlıklı melee ekipte priest oynuyorum. Evet bu el kırmaları bazen bizleri küfürlere bile boğuyor ama karakterin özelliği o yani eski tüm eşyaların olduğu sunucularda ekipler genellikle 1 okçu bulundurup onu support şeklinde oynatıyorlar. Şu krowaz holy setler gelince bu derdin baya azalacak yorumların anladığım kadarıyla büyücü sınıfı oynuyorsan oyunda nerf yemesi gereken hesabın savaşçı sınıfı olduğunu anlayacaksın (warrior ekibin priest i olarak söylüyorum bunu) okçular ile ilgili bence tek sorun macro kullanarak çok seri 3-5li atak yapmaları. Sonuç olarak krowaz gelene kadar dayan sonra o okçuları unutup warriorlardan bezeceksin.

warriora zaten söylemekten sıkıldım, rakipsiz durumdalar zaten. benim problemim bazı classlara verilen özelliklerle diğer classlara rekabet şansı tanınmaması. adam okçunun sorunları konusunu linkliyor buraya, maddelerin yarısı görsel buglar oyuna etkisi yok elle tutulur bi sorun yok en babası draki hp rec çalışmaması. ben mage problemlerini yazsam destan olur, birkaç örnek; m0 skillimiz çöp 0 işlevli, çiftleme skilli sürekli buga girip çalışmıyor. tekli skillerimiz aşırı nerflü, 75 skilli okçulara karşı patlamıyor vs. vs. okçu kötü durumda olsa oyunun yarısı okçu olmazdı.
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by KeV1NGaRNeTT View Post
    Hocam sanırım sen yeni açılan üç sunucudan birinde oynuyorsun ve fazla okçu ekibi olduğu için sıkıntı yaşıyorsun. 3 yıldır warrior ağırlıklı melee ekipte priest oynuyorum. Evet bu el kırmaları bazen bizleri küfürlere bile boğuyor ama karakterin özelliği o yani eski tüm eşyaların olduğu sunucularda ekipler genellikle 1 okçu bulundurup onu support şeklinde oynatıyorlar. Şu krowaz holy setler gelince bu derdin baya azalacak yorumların anladığım kadarıyla büyücü sınıfı oynuyorsan oyunda nerf yemesi gereken hesabın savaşçı sınıfı olduğunu anlayacaksın (warrior ekibin priest i olarak söylüyorum bunu) okçular ile ilgili bence tek sorun macro kullanarak çok seri 3-5li atak yapmaları. Sonuç olarak krowaz gelene kadar dayan sonra o okçuları unutup warriorlardan bezeceksin.
    Warriorlar zaten ayrı dert. Yere vurma skillerinin komple kaldırılması lazım. Attack Warriorun geri gelmesi lazım.

Banned
    Nickname
    KaRaGuLLe
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    bence bir karakterin diğer bir karaktere vurunca el düşmesi mekaniği oyundan kalkmalı
    örneğin bir okçu priest e vurduğunda priest heal atamıyor ya da db atamıyor torment atamıyor bu tarz mekanikler oyundan yok edilmeli yine aynı şekilde bir asas bir mageye r yaptığında mage 57 skilini 54 skilini vurabilmeli el kalkmama kadar saçma bir mekanik olamaz düşünsenize 1 mage 1 okçu karşılıklı cz de birbirine vuruyor magenin eli kalkmadan ölmesi böyle bir pk olamaz aynı şekilde canavarlar içinde geçerli mage canavar kesecek eli kalkmıyor saçmalık oyundan bu mekaniği kaldırmaları gerekiyor daha akıcı güzel bir pk olur ve herkes mutlu olur okçuda gücünü korur priest te mage de

el düşmesi şuan gayet normal el düşmesini minimuma indirseler priestler ölümsüz olur czde ts ile oynamak gibi düşün

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Merhaba,

Okçuların çok güçlü olduğunu düşünmekteyim.

1-) ICE/LR Skillerini çok seri bir şekilde atıyor, Cool Down çok düşük. Ayrıca Resistleriniz yüksek olabilir ama fark etmiyor, yavaşlıyorsunuz/kitleniyorsunuz. Asas ile Toz(M2) bassanız bile fark etmiyor. Mage gibi kitleyip yavaşlatıyor mübarek.
    2-) Priest ve Magede çok fazla el düşürmektedir. Oyun oynatmıyor neredeyse. Eziyet. Hadi yakına gibi 3-5 combo atarsa el düşürmeyi anladım, çok fazla ok attığı için düşürsün eli. Ancak bari uzaktan attığı oklar bu kadar el düşürmesin.
    3-) Mana çekmenin Cool Down'u çok düşük, çok seri bir şekilde atıyorlar bunu da. Ayrıca çok fazla mana çekmekte.

Okçular genel olarak oyun-içi PK'yı bir rezalete, eziyete çevirmektedir ve diğer Jobları oyundan soğutmaktadır. Dengeleme gelmesi şarttır.

Hasarlarına lafım yok. Sadece yukarda saydığım maddelere veya maddelerden birine nerf gelmelidir. Nasıl Asas Jobuna nerf geldiyse ve dengeleme yapıldıysa, Okçulara da bir el atılmalıdır.

3-5 Ok Combo ile ve diğer Skilleri ile deli gibi hasar çıkartan bir Jobun, bu kadar fazla Tool-Kit'i (yetenek grubu) olması abartıdır.

Rahat rahat her slotta Farm yapmalarını saymıyorum bile.. Hadi buna lafımız yok. Knight Online mı yoksa Archer Online mı oynuyoruz belli değil..

Bu konuyu kötüleyenler de ya okçudur, ya 7 okçu 1 db prieste karşı PK atmamıştır.

İyi forumlar.
    Okçular çok güçlü hahahhahahahahha 7 shardla 7 dkcli adama kafami tuttun veya 7 ii raptorla falan okcuya güçlü diyen benim gözümde oyun bilmeyendir