Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 123
    Senior Member
    Okçu oynamayanlar saçmalamasın burda.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Merhaba,

Okçuların çok güçlü olduğunu düşünmekteyim.

2-) Priest ve Magede çok fazla el düşürmektedir. Oyun oynatmıyor neredeyse. Eziyet. Hadi yakına gibi 3-5 combo atarsa el düşürmeyi anladım, çok fazla ok attığı için düşürsün eli. Ancak bari uzaktan attığı oklar bu kadar el düşürmesin.

Okçular genel olarak oyun-içi PK'yı bir rezalete, eziyete çevirmektedir ve diğer Jobları oyundan soğutmaktadır. Dengeleme gelmesi şarttır.

Bu konuyu kötüleyenler de ya okçudur, ya 7 okçu 1 db prieste karşı PK atmamıştır.

İyi forumlar.
    Konunun katıldığım noktaları buralardır.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Okçular farmda bu kadar güçlü ise neden 1 warrior yada yüksek apli bir bp, kendisinden item olarak daha yüksek bir okçuyu aoc gibi oyunun en değerli farm slotundan rahatlıkla kovabiliyor anlatırmısın ?

Konuya sadece sirius-vega-altar gözüyle bakmak büyük hata olur.

Eski sunucularda resiste özen gösterilerek dizilmiş karakterlerin ice/lr yeme şansı ciddi manada abartıldığı şekilde değil.

Ama bazı paşalarımız, dual rol takıyor sonrada "aaa okçunun icesi bana tutuyooooor" diye ağlıyor. yahu senin ice resistin kaç ?

Yada 4 okçu kovalarken "ice tuttu yauuu" diye ağlıyor. yahu 4 adet skill vuruluyor, bir zahmet tutsun.

Önce şu aşağıdaki konudaki saçmalıkları bir okuyun, diğerlerini sonra konuşalım.

https://forum.nttgame.com/forum/show...1-Rehberi-2017

Okçuyu kesmek çok basit. 5+3 e yaklaşırsa etrafında dönün size vuramaz. Canınızmı azaldı ? Girin yaratık içine, yada taş-araba-ağaç etrafında dönüp durun hp toplayın. Okçunun 72 skilide size 300 filan vursun dursun.

Warriorlarımızın bir lafı vardı "warrior çok güçlüyse açın sizde kardeşim warrior" derlerdi. Okçu çok güçlüyse "açın kardeşim bir okçu" diyorum. Ama o 80 sektiğinde, o ice skili 100 hasar verdiğinde, rakip balrog içine girip otur kalk yaptığında, rakip etrafınızda skill vurarak döndüğünde, 70 skiliniz 14k hpli rakibe 500 vurduğunda bu konuya tekrar gelin.

Çok güzel bir cevap olmuş.

Okçu nerflenmeli mi SAdkgndkçfgşl Okçu tekli skilleri kesinlikle buff almalı 300 - 300 vuruyorum orta düzey bir okçuyla hasar çıkartamıyorum üstelik oklarımdan çok kolay bir şekilde oyun içindeki objeleri ağaçları, taşları ve bilimum diğer yaratıkları kullanarak kaçabiliyorlar. Okçu kesinlikle bu oyunun en zayıf ve en dengesiz jobudur. 1 db 7 okçudan bahsetmiş arkadaş gerçekten trajikomik bir durum yani 1 db 7 asas basic skill vurarak keser seni

Senior Member
    Quote Originally Posted by oku_PWK8nEwT View Post
    Okçu nerflenmeli mi SAdkgndkçfgşl Okçu tekli skilleri kesinlikle buff almalı 300 - 300 vuruyorum orta düzey bir okçuyla hasar çıkartamıyorum üstelik oklarımdan çok kolay bir şekilde oyun içindeki objeleri ağaçları, taşları ve bilimum diğer yaratıkları kullanarak kaçabiliyorlar. Okçu kesinlikle bu oyunun en zayıf ve en dengesiz jobudur. 1 db 7 okçudan bahsetmiş arkadaş gerçekten trajikomik bir durum yani 1 db 7 asas basic skill vurarak keser seni
    Bu ve bunun gibi kardeşlerimiz salgından etkilenip oyuna başlayan ergen kardeşlerimiz, idare et et nereye kadar ama değil mi
    Priest ve mageye Light Feet isteyen bile var

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    hadi staffı belki kullanan vardır, haraket ederken atılabilen tek skill olduğundan, da tekleme nasıl makroyla atılıyor anlatsana bana
    gördüğüm en elit boş yorumlardan biri, forumda birkaç rakibin var sadece bu kadar boş yapan. makroyla cc atıyolarmış priest nerflensinmiş
    Yazdıklarımın ironi olduğunu anlayacak zeka kapasitesi sende mevcut olmadığından anlamaman gayet olağan . -300 IQ ile reel hayatında ve oyun hayatında döner ayran parası çıkarma konusunda başarılar .

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Yazdıklarımın ironi olduğunu anlayacak zeka kapasitesi sende mevcut olmadığından anlamaman gayet olağan . -300 IQ ile reel hayatında ve oyun hayatında döner ayran parası çıkarma konusunda başarılar .
    öyle bir imada bulunacaksan makroyla kullanılan skilleri yazarsan insanlar ironi olduğunu anlar minik low dostum
    consume & adapt

Quote Originally Posted by MSRL View Post
    3-5 Seri Combo Düzenlenmesi gerekli
    Düzenlensin tamam ama benim 3-5 okun vurmadığı mesafeden kimsede bana vuramasın adam vuruyor bizim oklar dağa taşa gidiyor.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Daha yeni BDW den çıktım. Aha bu konu karşıma geldi.
    5v5 BDW idi. Karşıda 1 i mage 4 Okçu, Bildiğim ne kadar Lanet var NTT üzerine saydırdım...

2 mage 1 Priest, 1 Warrior 1 Asas.
    Zırt Bırt Adamların SW si silinir mi. HP nin Yeşil Rengi Düzxzeliyo SW atıyorum. Tekrar HP Yeşil oluyo. Tekrar Sw.
    Magelerin yatalak oluşunamı, tek skil atamayıp sap gibi durduğuna mı yanarsın.
    Heal namına bişey görmedim, Buf da alamadım.
    Hadi Warrior kaçamayıp geberiyor da.
    Ben Asas dayım Karus Towndan, Human Towna "Dümdüz" S yapmadan kaçana kadar OK değer mi. Bunların Light Feedi 2x mi işliyo, Koşarken mi ok atıyorlar. Yanına yanaşsan 5li giriyor. Kaçsan 75-70 İce Light zırt bırt tutuyor. Yıllardır Mage oynarım. Sözde Büyücü, daha kimsenin Donduğunu/Kitlendiğini görmedim. Bu Mgame hiç mi Karakter dengesi gözetmez. İflas etse keşke de kurtulsak.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Okçuların derdi çok hangisine yanalım.