Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Drop oranları mı düştü

2 saatten fazla cz farmladım,troll aof ve evil wizard. toplam 3m para aldık 3 kişi. kişi başı 1'er m yani pot parası çıktı sadece
    3 gündür draki hiçbir drop atmıyor,2tane shell aldım sadece
    arada bir genie takıldığım yerlerin drobu da düşmüş şekilde.
    htb-htc slotunun drobunu düşürmeyin sakın,8 mage servere seri şekilde gb soksun. 4 serverda da bu mageler olsun.
    lütfen şu oyundaki yazılımlara da bi göz atın,millet macro açıp farmlıyor.

Yok kardeşim yok şans faktörü birileri gelmeden yazayım ben şans faktörü

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by Monriquee View Post
    Yok kardeşim yok şans faktörü birileri gelmeden yazayım ben şans faktörü
    Ne şansmış arkadaş

Aga şans yani kimse yazmadan ben yazayım dedim .dd ironi bu arada

şans faktörü tamam da, 3 gün diyoruz draki diyoruz dc pre ile bir drop atmaz mı ya.
    bu yaptıklarım nerden baksan 10 saat farm yapıyor,10 saat farmda hiç drop alamamam şans faktörü olmuyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Selam arkadaşlar,

Yakın bir süreçte drop oranlarında herhangi bir değişim olmadı, şayet olsaydı duyuru olarak sizlerle paylaşıyor olurduk.

Olmuyor kardeşim bi kere temelde şu var biz bu premiumu zaten şansımız artsın diye alıyoruz yine şans diyolar 3x premium yapsan çara yine şans olur yani premiumun amacı şans arttırmak drop düştümü sorunua yanıt şans garip yani bu konuya yorulan beyinlerle beraber güzel bi devlet kurulabilirdi inanki

Senior Member YouL0ST's Avatar
    Nickname
    KingsMAN
    Class
    Warrior
    Clan
    NoClaN
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    şans kardeş aynen ya şans ne şansmış arkadaş

Senior Member YouL0ST's Avatar
    Nickname
    KingsMAN
    Class
    Warrior
    Clan
    NoClaN
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    çöp slotları acil kaldırılmalı bu kadar gb serverlara girmemesi gerek kastıkları paraların haddi hesabı yok çoğu kişi şikayetçi eminim. neden bir çalışma yapılmıyor ?

Quote Originally Posted by YouL0ST View Post
    çöp slotları acil kaldırılmalı bu kadar gb serverlara girmemesi gerek kastıkları paraların haddi hesabı yok çoğu kişi şikayetçi eminim. neden bir çalışma yapılmıyor ?
    çünkü nttgame ekibi yıllardır hileyi macroyu kaldırmak veya oyunu dengelemek yerine,yeni pus çıkarmak-görünüşü değiştirmek gibi şeylerle ilgileniyor.macro raporlayana 50kc gibi birşey olsa macro kalır mı ortada? hatta 20kc bile buna teşvik olabilir. adamın 20 saatlik geniesi bedavaya gelir,macro da ortadan kalkar.
    çözüm çok,20kc yapmak zorunda değilsin birsürü şey düşünülebilir.Ama onlar başka şeylerle ilgileniyor. çünkü biz bu oyunu nostaljisinden dolayı oynuyoruz ve para yatırmak zorundayız.