Results 1 to 6 of 6

Bosslarda Karuslara Ayrımcalık mı yapılıyor ?

Arkdaşlar Sirius-Vega Boss dondum human olarak Karus lara hep mi daha fazla drop atar hem daha fazla drop hemde daha iyi droplar mesela bize atıyor crystal earring adamlara opal earring bize atıyor elemantal neck adamlara iron neck bu kadar olmaz bu iş sans demeyin sans geçti artık adamlar kasıyor 50gb ayda biz kasıyor 3gb saka gibi ya

Registered Users
    Bu drop meselesi insanları kendi hurafelerini yaratmaya itiyor muhtemelen.

Bakalım daha neler göreceğiz (:

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Bu drop meselesi insanları kendi hurafelerini yaratmaya itiyor muhtemelen.

Bakalım daha neler göreceğiz (:
    İnsanların bu hurafeleri yada farklı konularda farklı düşüncelere kapılmaları, çok uğraşıp ve asla başaramamaktan kaynaklanıyor olabilirmi ?

Registered Users
    Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    İnsanların bu hurafeleri yada farklı konularda farklı düşüncelere kapılmaları, çok uğraşıp ve asla başaramamaktan kaynaklanıyor olabilirmi ?
    Rasyonel algoritmayla kurulu bir sistemde olamaz. Biz bu muhabbetieri discord'da da sürekli yapıyoruz diğer oyuncularla. X serverda oynayan bir oyuncu dropların düşürüldüğüyle ilgili dert yanarken, aynı sunucudan bir başka oyuncu durumun öyle olmadığını, gayet iyi drop alabildiğini söylüyor. Bunun canlı örnekleri yaşandı.

Yaklaşık 7 yıl oldu ben göreve başlayalı. O günden bu yana (resmi olarak duyurulan drop düzenlemeleri hariç ) her gün droplarla mı oynadınız, droplar mı düşürüldü, resten sonra şöyle oldu, böyle oldu cümlelerini okuyorum. Bu mantıkla gidersek o yıllardan bugüne şu an drop oranının %1'e falan inmesi gerekirdi.

Hocam adamlara 4 tane neck atıyor drop yagıyor bıze atmıyor bunu neye baglıcaksın baska adamlar su 3 gunde ıron neck glass belt ıron belt neck aldılar sımdı bana bunu acıkla bız 0 drop sans mı bu sımdı hepımızde dc pre var

Senior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Rasyonel algoritmayla kurulu bir sistemde olamaz. Biz bu muhabbetieri discord'da da sürekli yapıyoruz diğer oyuncularla. X serverda oynayan bir oyuncu dropların düşürüldüğüyle ilgili dert yanarken, aynı sunucudan bir başka oyuncu durumun öyle olmadığını, gayet iyi drop alabildiğini söylüyor. Bunun canlı örnekleri yaşandı.

Yaklaşık 7 yıl oldu ben göreve başlayalı. O günden bu yana (resmi olarak duyurulan drop düzenlemeleri hariç ) her gün droplarla mı oynadınız, droplar mı düşürüldü, resten sonra şöyle oldu, böyle oldu cümlelerini okuyorum. Bu mantıkla gidersek o yıllardan bugüne şu an drop oranının %1'e falan inmesi gerekirdi.
    Sg için örnek verecek olursak drop rate değişti demiyorum. Premiumsuz gelen item Ile dc preli gelen item aynı. DC pre sadece pot ve MS artışı sağladı. Bus drop use presiz saatte bir tane premium ile saatte bir tane bazen 1.5 saatte bir tane.
    Last edited by YsnSbL08; 05-24-2020 at 09:43 PM.