Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member
    Düşünmeden destana gel inanılmaz keyifli pk belli saatlerde.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Quote Originally Posted by eraymemati4444 View Post
    Düşünmeden destana gel inanılmaz keyifli pk belli saatlerde.
    Eski sunucularda hayat yok. 1 kere Manes'te karakter bozup Gordion'da karakter dizdim. Parti bile bulamadım. Hiç zevkli falan değil, saçma sapan. Öyle 1 şey yaparsan +10 Wirinomlar ve +10 flitollerle seni süperleyip tekletmeye çalışan birkaç parti bulursun
    Last edited by Arthas__; 05-24-2020 at 07:34 PM.

Senior Member SirVoldemort's Avatar
    Nickname
    SirVoldemort
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ares'e gel kardeşim. Bütün Warriorlar, Asaslar +7 +8'le oynuyor. Hep legal yoldan basılarak alın teriyle edinilmiş itemler var serverda...

Senior Member
    Destan Gordion Ares diez den çok çok farkli

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Eski sunucuların hepsi aynı. Oturmuş tam eşyalı clanlar var. Sunucuyu ellerinde tutuyorlar. PK alanına çıktığın gibi seni teklerler. Sana tavsiyem, eski sunuculardan uzak dur. Yeni sunucularda +10 Wirinom gibi eşyalar yok. 7 Ejderha set, SOS2, IN0 ,11 raptor bile yapsan oyun oynarsın. Ama eski sunuculara istersen full eşya git, CZ'de 1 tane adam kesemezsin. Seni teklemek için bekleyen yamyamları bulursun sadece

Junior Member
    Quote Originally Posted by Arthas__ View Post
    Sirius ve Vega'yı bilmiyorum. Altar'da savaşçım var.
    Eşyalarım; WE2, WE3, WDN2, FOV2, FOV3 SASH2, IB0, DS7
    2x8 shell 2x8 chitin 1x11 chitin Re9 Exp Raptor.

Ben bu karakterle CZ'de fazla bir şey yapamıyorum. Sağlam adamlara dokunma şansım olmuyor. Ezik büzük adamları kesebiliyorum sadece. 8 Raptorlu, 7 Ejderha setli v.b

Kararını sen ver. İlk fırsatta SOS2, IN0 almaya çalışacağım. PK odaklı oynayacaksan 11 Raptor, SOS2, IN0 ilk alman gereken bunlar. Yoksa PK atabileceğini sanmıyorum Farm yapmıyorum. Farm için oynayacaksan org ol. Koştura koştura farma gidiyor orglar %99'u ezik zaten. Ezik adamları kesmeyi PK olarak görmüyorum ben ama herkesin bakış açısı farklı tabii.
    Daha 2 sene bile olmayan serverde o itemlerle eğer ezikleri kesebiliyorum çok bir şey yapamıyorum diyorsanız vay halime. Ben farm için değil pk için dizmek istiyorum jr vs gibi etkinliklerdeki pk ortamına girmek istiyorum ama benim bütçemi o itemler bile çok aşıyor herhalde hiç başlamamak en iyisi