Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Junior Member
    başta bende sorun etmemiştim ama sonra bazı itemlerinde gözükmediğini de görünce iyice sıkıntı yaptım kendime bu zamana kadar bende böyle oynamaya devam ediyordum

Junior Member
    Genellikle oyuna sonradan eklenen eşyalarda ve grafik iyileştirilmesi yapılan eslant cz vs. yerlerde görüntü beyaz geliyor son çare format sanırım.

Junior Member
    belkide ama umarım ona gerek kalmadan gerçekten çözüm yolu vardır... şimdi bir sürü yüklemelerde bulunacam vs vs

Junior Member
    çözümü bulursan bilgilendirirsen sevinirim

oyun ekran cözünürlügün kaç ve masaüstü ekran cözünürlügün kaç

Senior Member
    Knk pcden pek anlamam benim pcnin üstünde Intel core 3 yazıyor 400tlye aldım laptobu senin ki 15lira falan mi

Dostum masaüstü ekran çözünürlüğün ile oyun ekran çözünürlügün maximum 1366x768 olsun. ve Oyun dosyasını acarak içindeki Knigthonline ye sag tıkla özelliklerden uyumluluk sekmesine gir. Orada ki Yüksek DPI ayarlarında ekran ölçeklendirmeyi devre dışa bırak yazen yerin kutusunu işaretle. Sorunun çözülebilir.

Junior Member
    Ekran ÇÖzÜnÜrlÜĞÜm oyunda ve normal ekranda 1360x768 olarak kullaniyorum..

Junior Member
    denedım ustam ama olmuyor galıba benım en sonunda format atmam gerekebılır oyun ıcınde ayarlarıda denıyorum sureklı oyunu kaldırıyorum butun cozunurluklerı denıyorum nafile... nasıl bir illetmiş korono gibi sardı bırakmıyor...

Senior Member
    Ekran kartın windows sürümü ile uyumlu olmayabiliyor. Aygıt yöneticisi görüntü bağdaştırıcıları'ndan bir kontrol eder misin. Oradan bir önceki sürümü yükleyi seç.