View Poll Results: Bus drop rate ne olmalı?

Voters
139. You may not vote on this poll
  • Drop rate güncellenmeli

99 71.22%
  • Olduğu gibi kalsın

40 28.78%
Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 160
    Senior Member
    Tamamda gidin kesin işte. Burada neden zaman harcıyorsunuz ki ?
    Anlamadım ?
    Siz slotu mu alamıyorsunuz ?
    Rakip kutu mu vermiyor ?
    Ben kasamıyorsam kimse kasmasın düşüncesi midir bu ?
    Sizi buralara iten asıl neden nedir ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Tamamda gidin kesin işte. Burada neden zaman harcıyorsunuz ki ?
    Anlamadım ?
    Siz slotu mu alamıyorsunuz ?
    Rakip kutu mu vermiyor ?
    Ben kasamıyorsam kimse kasmasın düşüncesi midir bu ?
    Sizi buralara iten asıl neden nedir ?
    Aoc gibi bir mobda güncelleme oluyor da tek vuruşta ölende neden olmasın? Abyss'de np kaybı olsun np gelmese de olur var mısın?
    Hem ayrıca bak arkadaşım, adam koxper char getirdi db healer, üstüne kendi charıyla da tbl açıyor genie altından. Hala ban yemiyor. Anlıyor musun durumu?

Senior Member
    Quote Originally Posted by GimliReyizz View Post
    Bravo hocam %100 haklısın kesinlikle katılıyorum. Ancak senin yazdığın gibi benim aşağıda yazacaklarım gibi yorumlar doğrudan siliniyor ne yazık ki. Şirket son zamanlarda bir politikaya girdi açık ve net belli. Nedir bu GB fiyatlarını yüksek tutmak. Neyi sağlıyor bu oyuna daha çok kişi çekmeyi ve oyun içi oynayan kişilerin pus masrafını karşılamasını. İlk başlarda çok mantıklı gibi görünse de şuan oyun içi ekibi olmayan ya da çok üst düzey olmayan bir ekibin farm yapması karakter geliştirmesi çok zor (hemen her slot oyunu TL olarak gören maflayarın elinde)
    Böyle olunca noluyor oyuna başlayan adam 1 hafta sonra herhangi bir aşama edemediğini görüp temelleri bırakıyor şimdi bir de bu durumların üstüne pot kısıtlaması işin tuzu biberi oldu. Şahsi fikrim yapılan bu güncellemeler oyuncuları oyundan temelli soğutan şeyler. Siz 54 pcli farm yapıp ev geçindiren kişiyi engellemek için coin farmı kaldırmak amaçlı slotlara nerf getiriyorsunuz bu sefer kimse faydalanamıyo. Bunun çözümü bu yaptığınız olmamalı genieyi paramun brahman titan hariç kaldırmak olmalı. Neyse ya banane arkadaşın dediği gibi her hızlı yükselişin daha hızlı düşüşü olur derler korona dan sonra bu düşüş çok sert olacak ve bundan sonraki süreçte kışları bile oyunu çok az kişinin oynayacağını düşünüyorum
    Oyuna yeni başlayan biri? Haklısın abim oyuna başladı yaklaşık bir ay olacak. Biz eslant aocta elle 1 saatte şanslıysak 3-4 bus çıkartalım. Adam tek vuruşta ölen yaratıktan 4 bus alsın? Adalet? Kaldı ki db healer getiriyor net koxp yürürken heal yürürken malice falan.
    Delosta np kaybı açılsın ya da bus drop azaltılsın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Aoc gibi bir mobda güncelleme oluyor da tek vuruşta ölende neden olmasın? Abyss'de np kaybı olsun np gelmese de olur var mısın?
    Hem ayrıca bak arkadaşım, adam koxper char getirdi db healer, üstüne kendi charıyla da tbl açıyor genie altından. Hala ban yemiyor. Anlıyor musun durumu?
    Madenciler bankaya uçarak geliyor czde wariorlar uçuyor priler yılann.
    şimdi nolcak. cz de np kasmaya nerf gelsin. öyle uçarak np kasmak olmasın buna varmısın ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    Madenciler bankaya uçarak geliyor czde wariorlar uçuyor priler yılann.
    şimdi nolcak. cz de np kasmaya nerf gelsin. öyle uçarak np kasmak olmasın buna varmısın ?
    Sen de report et dostum ne yapabiliriz ki başka?

Exclamation

Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    Manticore ve Delos Slotları azaltılmalı.

Eslantta ise; Troll Berserker, Troll Captain slotlarına daha iyi droplar eklenmeli.
    Çok mantıklı bir öneri bence +1.

Junior Member
    Delosun farm yeri komple kapanmalı. Belli başlı kişiler farm yapıyor.
    Warriorun provoke skili belli sayıda mob çekme özelliği gelebiliyorsa gelmeli. Provoke +NOVA yaparak yüzlerce gb oyuna sokuyorlar.
    Gloom hound ve Phantom görevlerini ardreama taşıyarak az da olsa hareketlilik sağlanabilir.
    +9 takı droplarınının delostan kaldırılıp cz ve ardream moblarına eklenmesi lazım.

Senior Member
    kutu alamayan konu açıyo qweqwe

Senior Member NeverFree's Avatar
    Kutu alamayan olsa iyi ks ye gittin mi kafana 4 bp pri geliyor Basmışlar ts 7 paper set ii7 adamlar kesiyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by ToruC View Post
    kutu alamayan konu açıyo qweqwe
    Eslant aoc da her vurdugumdan kutu aliyorum. Çünkü orada kimse koxper Debuffer ile beni kesmiyor. Konu trollemeden önce bilgi sahibi olmanda fayda var.