View Poll Results: Bus drop rate ne olmalı?

Voters
139. You may not vote on this poll
  • Drop rate güncellenmeli

99 71.22%
  • Olduğu gibi kalsın

40 28.78%
Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast
Results 141 to 150 of 160
    Senior Member
    Dostum phantom slotun da kasabilmiş olsaydın farklı olurdu phantom slot bus seri coins absy cöp dropları var servera hicbir sekılde faydası olmayan adamların elınde 20 saat de elle deyil genie ile kasıldiği zaman cok iyi bir getirisi var slotta mob sayısı cok oldugunda tek skille seri seri kasıyorsun bunu elle yaptığında serverdakı en iyi 3 4 slottan biridir istersen oynadığın serverda bir git dene ama yatalak olursun o slotu bırakmazlar yedirmezler sana buna emın ol dene

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Cz aocdan daha fazla bus drobu var. Tek yiyor ve vurmuyor. Aylardır aynı adamın elinde. Diğer odalara konulan dungeon Knightların Phantom odasına da konulması hatta gerekirse mobun gücünün arttırılması gerekir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bunun yerine bus fiyatları güncellense daha iyi olmaz mı? Şuan item fiyatlarına göre bus fiyatları aşırı pahalı. Özellikle yeni serverlarda servera giren bus çıkandan daha az olduğu için npc fiyatının 5k aşağısına satılıyor. Bus dropları azalmasın npc fiyatı güncellensin.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by mel23 View Post
    Bunun yerine bus fiyatları güncellense daha iyi olmaz mı? Şuan item fiyatlarına göre bus fiyatları aşırı pahalı. Özellikle yeni serverlarda servera giren bus çıkandan daha az olduğu için npc fiyatının 5k aşağısına satılıyor. Bus dropları azalmasın npc fiyatı güncellensin.
    Kardeşim bana kalsa bus dropları tamamen kalksın zaten de...

Senior Member
    [QUOTE=SkCLucky;2108451]Selam arkadaşlar,

Öncelikle, yorumum neden silindi veya düzenlendi diyecek arkadaşlar olursa lütfen forum kurallarına bir göz atsın. Bunun haricinde, konunun amacından sapmaması adına ikili tartışmalara girmeden yorum ve öneri yapabileceğinize inanıyorum.

Bu konu hakkındaki şahsi yorumuma gelecek olursak,

Yalnızca bu slotun değil, tüm bölgelerdeki yaratıkların seviye oranına bağlı olarak drop atmasıdır. Birkaç örnekle pekiştirmek gerekirse;

HTC-HTB yaratıklarından düşen dropların TC-TC slotlarına kaydırılması fakat bunu yaparken drop oranlarının bir tık arttırılması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü, gözlemlediğim kadarıyla bu bölgede olan oyuncuların büyük çoğunluğu +75 üstü oyunculardır ve 2 kişi dahi bu yaratıkları kolaylıkla öldürebiliyor.

Bir diğer örnek ise Werewolf - Direwolf slotları, bu yaratıklar 35-40 seviye oyuncuların görevlerinin bulunduğu ve seviye yükseltmelerine olanak sağlayan bir bölgedir.

Genel olarak, drop oranlarının düşürülmesi taraftarı değilim fakat düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum.[
    tmamda 1 slotta 3 aydır aynı adam kasarmi ? orc ve human krakterleri var isterseniz 5 10 dk ayirip slota gitmeniz yeterli oluckatir
    ayrica phantom slotu görev slotu bunuda unutmıyalım ama drop oranlari yuksek oldugu ıcın geniede bile hatrı sayılır mıktar elle kasıldığında muazzam 1 slot oluyor delos daki butun slotlara nerf gelmişken neden acaba görev slotu olan phantom es gecildi delos en iyi slotu hemde
    diyer katlara konulan towna gonderme mob unu ekleyebılırsınız mesela ben görevimi yapamadıkdan sonra görev yapmamada mani oluyolar

Tek çözüm yolu 1ip den 1 genie açılabilmeli tüm sunucularda aynı durum söz konusu. Yada genie artık kaldırılmalı

Gerçekten ironik bir söylem bu senin jr dediğin yerde pk dönüyor güçlü olan kazanıyor ve ayrıca her mob dan gold bar düşmüyor binlerce kişinin katıldığı etkinlik bu sonuçta

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Olympiadaki ismi arkadaş hala aynı slotta 3.ayında
    Last edited by NightOwl; 02-21-2021 at 12:18 AM.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Geçen gün görev yapmaya gittim, ilk kestiğimden BUS aldım. Charım 83+. Belki 10 aydır aynı kişi kasıyor slotta. Vazgeçemediğine göre güzel bi slot olsa gerek. Nerf gelmemesi garip.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Geçen gün görev yapmaya gittim, ilk kestiğimden BUS aldım. Charım 83+. Belki 10 aydır aynı kişi kasıyor slotta. Vazgeçemediğine göre güzel bi slot olsa gerek. Nerf gelmemesi garip.
    Olyde adam 3 aydır kasıyor tek kişi. Bir gelen olduğu zaman karus getiriyor geçen bana 2 tane karus getirdi