View Poll Results: Bus drop rate ne olmalı?

Voters
139. You may not vote on this poll
  • Drop rate güncellenmeli

99 71.22%
  • Olduğu gibi kalsın

40 28.78%
Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 155
    Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by esteban7855 View Post
    1 kere şunu anlamanız gerek.
    Yönetim nerf olayını siz istediniz diye getirmezzz. Sizi hiç dinlemez kulak bile asmaz. (Örneğin: Lure kalksın vergi kalksın isyanlarına hiç aldırış etmediği olaylar ve diğerleri)
    Yönetim nerfi veya bir başka aktiviteyi kendi işine gelirse bir menfaati olursa bir kazancı olursa getirir.
    Playerse de buna mecbur ayak uydurur. (Bknz. Lure olayı ve vergi eklenmesi olayları ve diğerleri)
    Burdan kendini bilmez 2 çakal akıllarınca oyuna kendi istekleri gibi yön verebileceklerini sanıyorlar.
    Şunu bilin. Playerin moralini bozmaktan başka bir işe yaramıyor sizin yazdıklarınız.

Ayrıca bu lafım da size sayın yönetim.
    Böyle saçma sapan paylaşımlara neden izin veriyorsunuz ?
    Selam kaç sunucuda pahantom slotundasınız ?

yoksa bu 1 yılda farmla araba alan arkadaş sizmisiniz ? lol.
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588

Senior Member
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post

Bir de yönetime bir şeyler yazıyor. Forumda hala yazabiliyor olması saçmalıkken, insanları provoke etmeye çalışan bir işsizin son haykırışları.

Bir kişi slot tutuyor diye neden bus drobu düşürülüyor anlayamıyorum ? Attığı bus sayısıda 50-60 civarı. Oyunun onlarca sorunu varken uğraştığınız şeylere bakın, ayıp ya.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post

Quote Originally Posted by YsnSbL08 View Post
    Bir de yönetime bir şeyler yazıyor. Forumda hala yazabiliyor olması saçmalıkken, insanları provoke etmeye çalışan bir işsizin son haykırışları.
    Ez cümle.
    Fantom slotuyla hiç bir ilgim alakam yoktur.
    Orada çatır çutur bus kasanlar hamili yakinim değildir.
    Kasıyorlarsa da iyi yapıyorlar. O kadar bus boşa akıp gitsin mi ?
    Size kastırmıyorlarsa ve siz kendiniz kasamıyorsanız sizin tinsel sorununuzdur.
    Oyununuzu oynayın ve zevk alın.
    Bu kadar dert etmeyin lütfen.
    Yinede mutlu olun. Mutlu kalın.

Benim derdim başka ama buraya yazıyım... bu phtomlarda nasıl bir drop varsa ezik çarın görevi için gittim. selam verdim görev yapıp gidecem dedim. adamda genie açmış ama benimle beraber koştu delos zindanına biliyorum a.f.k olamaz. geçtim uzak köşeye kesiyim dedim hopp genie açık ama geldi kesti beni. dedim görev yapıp gidecem ses yok. neyse girdim yan çara kestim arkadaşı anında kalktı yukarı slota çıktı. hani dedim af.k yın görev yapmaya geliyorum kesıyosun ezik carı falan hop 2 3 kişi daha haşamat ettiler beni. bende solo takılıyorum. dedim bunlarla uğraşılmaz. karaktersizliğinizle yaşayın dedim çektm gittim.

Demem o ki; görev verdiğin moblara drop koyma ki insanlar ne oyundan soğusun ne oyuncudan ne de sizden... normalde banane orada bus kasan beyinsiz işşiz güçsüz heriften ama bana senin yöneticiliğini yapmış olduğun oyunun gelişmem için verdiği görevi yaptırmıyorsa buna engel oluyorsa gelip buraya hem sana hem ona laf ederim. * sizde okumazsınız zaten uzun uzun yazmış ne okuyacağım dersiniz...

Merak ettiğim tek şey bir gün bu 7*24 oyuna bağımlı halde bus kasıp coins kasıp geçinimi sağlayan asalak insanların gerçekten eli ekmek tutan bir iş yapmak zorunda kaldıkları gün ne halde olacakları...
    Zevkine oynayan oynarken 3 5 birikim yapıp bundan gelir sağlayanlara lafım yok. çok uzattım iyi oyunlar

Senior Member
    bence genie farmı tamamen bitirilmeli elle emek verenlere yazık oluyor kendim 2 türlü de farm yapan birisi degilim fakat 1. olarak eslant dark mare 2. olarak delos phantom bu 2 slot da eslant aoc daki gibi drop oranı düşürülmesi gerek neden dersenız cz de elle farm yapan insanlar daha cok hak edıyor oraya genıe + macro kurup ceteleşmiş ekiplerin para kaldırması hoş degil

Yav umurumda değil drop çokmuş değilmiş ben oyuncuyum arkadaşım. Banane gb satandan gb alandan ben oyun oynamak istiyorum. Bu tip insanlar yüzünden oyunu oynayamamak ne demek. Buna izin veren yönetimin suç. Görev olan moba drop koyma boş boş duran bir çok slot var görev olmayan drobu git onlara koy. GBsini kasan gitsin orada kassın... Oyuncu ile işi olmasın... Gitsin mesleğini icraa etsin... 7*24 açsın geniesini toplasın ne toplayacaksa..

Özetle önerim ya görev olan mob lara drop koyma... yada farm server ı yada görev server ı aç... insanlar günaha girmesin

Senior Member
    Bu oyunda 1 vuruşta (r atak yok bir skill sadece) ölüp de bus atan başka bir mob var mı?
    Buradaki drop fallen'a kaydırılsa güzel olur. Aoc'tan daha kolay ölen bu mobta macrocular kontrol edilse iyi olmaz mı?
    Solucan kesmesinler diye warrior skilli nerflendi. Ama bu phantom genie altı macro sayesinde aoc'tan çok daha kolay ölüyor (1 vuruşta) ve aoctan fazla bus atıyor.
    Mesela benzer bir örnek verilmiş eslantta tc tb tw spotları bomboş. Bu bus'u eslant troll captain mob'una koysanız daha mantıklı olmaz mı?
    Bu phantomdaki olay genie farm da değil bambaşka bir boyutta.
    Last edited by sempatik91; 09-16-2020 at 03:40 PM.

Banned
    Burdan bus drobu düşürülsün diye ağlayanlar slotta bize kastırmıyorlar diye ağlayanlar bizi slota sokmuyorlar bizi slotta dövüyorlar diye ağlayanlar gidip orda ittifak yapsalar forumda hem kirlilik olmaz hem gb kasarlardı hemde kendilerine kök söktüren slota almayan bus kastırmayan elemanlara da sağlam bir dayak atmış olurlardı.
    Ama bunlar kolay olanı seçiyorlar. Gel forumda ağla.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Burdan bus drobu düşürülsün diye ağlayanlar slotta bize kastırmıyorlar diye ağlayanlar bizi slota sokmuyorlar bizi slotta dövüyorlar diye ağlayanlar gidip orda ittifak yapsalar forumda hem kirlilik olmaz hem gb kasarlardı hemde kendilerine kök söktüren slota almayan bus kastırmayan elemanlara da sağlam bir dayak atmış olurlardı.
    Ama bunlar kolay olanı seçiyorlar. Gel forumda ağla.
    Kusura bakma da 3-4 ortak beraber oynadıklarından aynı charı. 24 saat press ok yapıp gelebiliyor. Karşında oyuncu yok ki ittifak yapasın. Anlamadığın nokta şu sabahtan akşama kadar sırayla press ok yapsa ölse bile gelip rahatsız edebilir çünkü işi o adamın. Hangi oyuncu böyle bir yapıya karşı koyabilir? Oyuncunun karşısına bus işçisi koyuyorsun.
    Phantom yerine troll captain'den çıksa? Daha zor olan bir mob'tan çıksa fallen angel mesela? Yani burda neyi sorguladığımıza bir bak istersen.

Page 13 of 16 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast