Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Chara ring basamıyorum

Chardaki tüm itemleri sildim chara bugün girdim uzun bi aradan sonra. genie 0 ladım letterdeki itemleri aldım skill vs sıfırladım sonra skilleri statsları verdim. yan chara girip seal basmaya çalışıyorum failed alıyorum maradon rebith görevi iptal edemedim diğer bütün görevleri iptal ettim clandan çıktım friends listi sildim ona rağmen ring basamıyorum yardımcı olur musunuz ?

Senior Member KR4LBATURR's Avatar
    Nickname
    KR4LBATUR
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Selam:

Öncelikle nick ve id paylaşımını zı kaldırınız. Ring basmak istediğiniz karekterin magic bag, Letter ve vip keyin boş olduğundan emin olduktan sonra ring basmayı deneye bilirsiniz. İyi Forumlar.
    Last edited by KR4LBATURR; 05-24-2020 at 10:07 AM.

Quote Originally Posted by KR4LBATURR View Post
    Selam:

Öncelikle nick ve id paylaşımını zı kaldırınız. Ring basmak istediğiniz karekterin magic bag, Lefter ve vip keyin boş olduğundan emin olduktan sonra ring basmayı deneye bilirsiniz. İyi Forumlar.
    Letterde okunmuş gönderisi var yani read mail bunları da silemiyorum 3 gün diyor bunu mu beklemeliyim

Quote Originally Posted by KR4LBATURR View Post
    Selam:

Öncelikle nick ve id paylaşımını zı kaldırınız. Ring basmak istediğiniz karekterin magic bag, Lefter ve vip keyin boş olduğundan emin olduktan sonra ring basmayı deneye bilirsiniz. İyi Forumlar.
    Yanlış bilgi vermeyin lütfen, ring basmayla Letter ve VIP keyin ne alakası var?

Letter ve VIP keyin ring basmayla hiç bir alakası yoktur. Charın üzerinde magic bag varsa çıkart, magic bagde item varsa onları da boşalt, charın petinde oto kutu toplama varsa onu da peti çıkartıp üzerinden alıp bankaya koy, inventoryde ve magic baglerde hiç bir şey olmasın.

Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Yanlış bilgi vermeyin lütfen, ring basmayla Letter ve VIP keyin ne alakası var?

Letter ve VIP keyin ring basmayla hiç bir alakası yoktur. Charın üzerinde magic bag varsa çıkart, magic bagde item varsa onları da boşalt, charın petinde oto kutu toplama varsa onu da peti çıkartıp üzerinden alıp bankaya koy, inventoryde ve magic baglerde hiç bir şey olmasın.
    öyle yaptım zaten hiç bi şekilde basamıyorum ring

Quote Originally Posted by AeuA View Post
    öyle yaptım zaten hiç bi şekilde basamıyorum ring
    Belki de şifren yanlış, yoksa basabilmen gerekiyor.

Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Belki de şifren yanlış, yoksa basabilmen gerekiyor.
    yeni sıfırladım

Senior Member
    Alakalı mı bılmıyorum da ben ringlerken clandan cıkarıp tum friend listi silip görevleri iptal ediyordum hiç sıkıntı yaşamadım.

Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Alakalı mı bılmıyorum da ben ringlerken clandan cıkarıp tum friend listi silip görevleri iptal ediyordum hiç sıkıntı yaşamadım.
    hepsini yaptım yine de olmadı ticket attım ama doğru yerden mi attım bilmiyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Tüm gerekli işlemleri yapmışsınız gibi görünüyor. Bug kategorisine destek bileti göndererek hesabınızın incelenmesi gerekmektedir.