2 Karakter ile oynuyorum. Asas ve priest. Genelde Asas ile aktif oynarken priest ile genie kullanıyorum.

Bilindiği üzere Priest ile genie üzerinde Recover bölümünde ne kadar heal skill i olsa da, sadece 1. ve 2. skilleri kullanıyor. Örneğin 10k hp si olan bir karakteri 1. skill (bunun düşük hp olduğunu varsayalım 1920 gibi) kurtarmıyorsa, 2. skill (buna da tekli 10k diyelim) ile kurtarır(dı). Tabi bunu yaparken Recover bölümünün 3. slotu boş olmak zorunda. Şayet 1. ve 2. slotlar dışındaki slotlar da doluysa sadece 1. skill i kullanıyordu. Ancak son güncellemeyle birlikte 1. ve 2. slotlara koyulan heal skill i eğer 10k heal içeriyorsa sadece 1. skill i kullanıyor, 10k olmadığı durumlarda 1. ve 2. skill i kullanmaya devam ediyor. Hatanın düzeltilmesi gerek. Gece müsait zamanlarda Daily Quest yapmaya çalışıyorum. Son güncellemeye kadar mümkündü ama artık bu da mümkün olmuyor.

Bir diğer sorun ise; Eslant ta Stone Golem slotunda kasarken Dark Stone a yakın slotta 5 tane Golem kesildikten sonra beklemek yerine 1 tane Dark Stone kesmek istiyorum. Ancak Priest te genie yaratık seçmede 1. ve 2. satırlara seçtiğim yaratıklardan sadece 1. satırda yazan yaratığa malice atmakta. Yani 1. satırda genelde Stone Golem oluyor, 2. satıra Dark Stone alıyorum ancak sadece Stone Golem e malice atmakta.

Sorunların giderilmesini talep etmekteyim.

Saygılar...