Results 1 to 7 of 7

Thread: Sebebsiz bloke

Exclamation Sebebsiz bloke

dıez serverında oynuyorum. 2 gun önce hesabım calındı ve yenı hesap actım ama bu hesabımda emc townda a-f-k olarak dururken ban yedı herhangı bır hıle programı kullanmadım yasal olmayan hıc bırsey yapmadım oyun nickm 0oImSoryo0 . ılgili kişilerin hesabıma bakılıp acılmasını rıca ederım

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Durumun detaylı olarak incelenmesi adına destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Sizin konuyla ılgılenme sansınız yokmu yada en azından neden banlandıgımı öğrenebılırmıyım ?

ne koxperi yaa . EMC Townda dururken ban yedım . ilgilenebilecek bi yetkılı yokmuuuu

lütfen bir yetkılı bana desınkı su uygunsuz hareketı yaptın o sebebten ban yedın desın kanıtlasın . ben reel olmayan hıc bırsey yapmadım . yardım plss

????????????????????

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bilet gönderdiyseniz lütfen destek ekibinden gelecek olan yanıtı bekleyiniz, gelecek olan yanıt süresi araya hafta sonu girmesiyle beraber biraz uzayabilmektedir.

Bunu da göz önünde bulundurmanız gerekiyor ve lütfen bilete yanıt gelmeden farklı bir bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin. Bu durumlar gelecek olan yanıt süresini uzatabilmektedir.

Bilginize,