Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

charım calındı..

nttnowlu ics li hesabım komple gitti telefonuma nttgame kendi msj kutusundan kendileri attıgı msj ile artık bilmiyorum nasıl oldu nasıl kandık komple ics herşey gitti bütün bilgilerimi biliyorum ticket attım char resterasyonu yapamıyoruz diye dalga gectiler benimle kapattılar attıgım ticketi tekrar attım yılmadım charım calındı geri almak istiyorum diyorum resterasyon yapamıyoruz diyorlar iteminide gectim charı oyunda gördüm bugun geziniyor itemlerimle hala oynuyor premde vardı dc prem 19 gun puslarımda vardı üzüldügüm nokta baslarından sağmak ve otomatik cevap vermeleri yardımcı olun lütfen rica ediyorum birde mümkünse nttgamenin msj olarak telefonunuza gönderdigi linklere sakın tıklamayın hala soktayım her dediklerini resmen yaptım adamlar resmen knight nin sitesini yapmıslar belliki hic bir şekilde ayırt edemiyorusun soktayım hala belki inanmassınız bana bu yasadıklarıma ama icsli hesabımı bile komple aldı adamlar herşeyiyle değiştirildi suan

Senior Member
    NTTGame telefonuna neden mesaj atsın :/ Dikkat edin böyle şeylere yahu..

oyunda sürekli bu tür şeylere inanmayın dolandırıcıdır diye uyarı geçiyor. kim bilir hangi pus eşyası için bunu yaptın. Geçmiş olsun o charını bir daha hayatın boyunca kullanamayacaksın

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Öncelikle bu tür sms'lerin gelmemesi için telefon numaranızı Knight Online platformlarında paylaşmamanız gerekiyor. Dolandırma işi yapan bu kişiler telefon numalaralarınızı bu platformlardan toplayıp sizi dolandırmak için sahte sms atıyorlar. Buna uyduğunuz sürece kimse size sahte sms atamaz.

Bir diğeri de bu siteye giriş yaptığınızda id, şifre, otp sorar buraya kadar fark edemediniz dedik tamam, email ve email şifresi sorduğunda hiç mi sorgulamadınız? Bir site sizden neden email şifresini isteyebilir ki? Elbette hesabınızı komple ele geçirmek içindir. Kısaca hesabı kendi elinizle teslim etmişsiniz.

Çalınan hesaplar için hesap restorasyonu yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerine kısa ve öz bu isteğinizi dile getirirseniz ve hesap aitlik bilgileriniz varsa hesabınızı size geri vereceklerdir. Muhtemelen foruma açtığınız gibi bir dil kullandıysanız sizi anlamakta zorluk çekmiş olabilirler. Unutmayınız ki sadece item restorasyonu yapılmamaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Öncelikle bu tür sms'lerin gelmemesi için telefon numaranızı Knight Online platformlarında paylaşmamanız gerekiyor. Dolandırma işi yapan bu kişiler telefon numalaralarınızı bu platformlardan toplayıp sizi dolandırmak için sahte sms atıyorlar. Buna uyduğunuz sürece kimse size sahte sms atamaz.

Bir diğeri de bu siteye giriş yaptığınızda id, şifre, otp sorar buraya kadar fark edemediniz dedik tamam, email ve email şifresi sorduğunda hiç mi sorgulamadınız? Bir site sizden neden email şifresini isteyebilir ki? Elbette hesabınızı komple ele geçirmek içindir. Kısaca hesabı kendi elinizle teslim etmişsiniz.

Çalınan hesaplar için hesap restorasyonu yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerine kısa ve öz bu isteğinizi dile getirirseniz ve hesap aitlik bilgileriniz varsa hesabınızı size geri vereceklerdir. Muhtemelen foruma açtığınız gibi bir dil kullandıysanız sizi anlamakta zorluk çekmiş olabilirler. Unutmayınız ki sadece item restorasyonu yapılmamaktadır.
    Ek olarak; Korsan Sunucularda oyun oynadıysanız eğer ve orada telefon numaranızı paylaştıysanız, o şahıslar da bu tarz işlemler yapabilmektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Melisatekin4434 View Post
    oyunda sürekli bu tür şeylere inanmayın dolandırıcıdır diye uyarı geçiyor. kim bilir hangi pus eşyası için bunu yaptın. Geçmiş olsun o charını bir daha hayatın boyunca kullanamayacaksın
    pus eşyası falan diil adamlar hotmailimin ismini yazmıslar nttgamenin msj bölümünden geldi msj acil bir sekilde mailinizi ve mail şifrenizi oyun şifrenizi otpnizi değiştirmeniz gerekmektedir diye sinirlerim bozuldu resmen neyaptıgımı bilmiyorum delirdim bir an benim anlıyamadıgım nokta numaramı mailimi nasıl buldular sadece charı istiyorum artık itemlerimi almadıysa artık charımı geri versinler baska birşey istemyiorum otp me kadar aldılar soktayım

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by Bloodyy6734 View Post
    pus eşyası falan diil adamlar hotmailimin ismini yazmıslar nttgamenin msj bölümünden geldi msj acil bir sekilde mailinizi ve mail şifrenizi oyun şifrenizi otpnizi değiştirmeniz gerekmektedir diye sinirlerim bozuldu resmen neyaptıgımı bilmiyorum delirdim bir an benim anlıyamadıgım nokta numaramı mailimi nasıl buldular sadece charı istiyorum artık itemlerimi almadıysa artık charımı geri versinler baska birşey istemyiorum otp me kadar aldılar soktayım
    başka forumlara veya düşük güvenilirlikli sitelere o telefon ve e-postadan kayıt olduysanız olabilir.
    consume & adapt

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    başka forumlara veya düşük güvenilirlikli sitelere o telefon ve e-postadan kayıt olduysanız olabilir.
    Korsan Sunucu tanıtım sitelerine telefon numara ile kayıt olmayın.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Veya chari sattın geri almak istiyorsun bana saçma geldi charin böyle hacklenmesi

Senior Member
    Genie ile afk kalmak için party'dekilere numara veriyorsunuz
    Clan wp grubu diyorlar numara veriyorsunuz

Paylaşmayın numaranızı.