Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
    Senior Member

Warrior olarak, herkes berserker olmak zorunda'mı?

Hell blade'çiyim ama insanlar sürekli berserker beklentisine giriyor, hell blade diyince yüzleri ekşiyor genel anlamda herkes değil tabi.

Ama zorla'mı, arkadaş berserker olmak istemiyorum.

Senior Member
    Allah başka dert vermesin kardeşim

Senior Member
    bu berserker ' i yaparken düşünen sonuçlarını ne olarak düşündü de yaptı hala merak içindeyim .

Junior Member
    bladeyi bitirdiler dostum çünkü

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyundaki en dengesiz sınıf bana göre Warrior'dur. Kesinlikle baştan sona sağlam bir güncellemeye girmesini düşünüyorum. Her oyunda olduğu gibi 2 seçenek olmalıdır. Ya defansından vereceksin atağın çok olacak, ya atağın az olacak defansın ve canın fazla olacak. Berserker de hepsi fazla fazla, bir de Gab Adamant taktın mı ortalama bir Priest sınıfından daha sağlamsın. Master yandı ölmek üzeresin ama etrafta da bolca mob var Scorpion sytch tak ve ölümsüzlüğünü ilan et.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyundaki en dengesiz sınıf bana göre Warrior'dur. Kesinlikle baştan sona sağlam bir güncellemeye girmesini düşünüyorum. Her oyunda olduğu gibi 2 seçenek olmalıdır. Ya defansından vereceksin atağın çok olacak, ya atağın az olacak defansın ve canın fazla olacak. Berserker de hepsi fazla fazla, bir de Gab Adamant taktın mı ortalama bir Priest sınıfından daha sağlamsın. Master yandı ölmek üzeresin ama etrafta da bolca mob var Scorpion sytch tak ve ölümsüzlüğünü ilan et.
    Katıldım. Warrior saçma biraz şu an.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    seri spike atan asas gibi vurup, priest kadar dayanıklı bir char. yarım sayfa skille oynanabiliyor, cebinde parası olan warrior açıp 9 chitin set çekiyor
    consume & adapt

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Alan skili ve tekli skili bir arada olunca sonuç kaçınılmaz oluyor, alan skili ve tek li skilinin birbirinden ayrılması gerekiyor. Gerçi savaşçı olan bir jobda neden alan skili var hala anlamış değilim kendini büyücümü sanıyor acep nedir
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member FFferik16's Avatar
    Warrior yetenek ağacında diğer sınıflar gibi avantaj-dezavantaja göre tercih yok. 83 level warriorda berserker tartışmasız olarak üstün.

Tercih etmeme nedeni sadece keyfi istek olabilir. 83 warrioru da olan biri olarak bana da bu mantıksız geliyor.

Senior Member
    Berserker alan skili kalkmalı
    Hell blade ise %400 ek 350 olarak düzelmeli.