Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

ICSOTP girişi yapamıyorum

Arkadaşlar merhaba, konunun önceden olup olmadığını bilmiyorum, benzer konularda verilen cevapları yetersiz bulduğum ya da sorunumu çözüme kavuşturmadığı için buraya yeni konu açtım, kusurum varsa mazur görün lütfen.
    Birkaç gün önce id-şifre-otp girişi yaparak sağlıklı bir şekilde girebildiğim çarıma bugün itibariyle otp girişi yapamıyorum. Defalarca 5 npoints karşılığında auth code ve şifre alıp yenilememe rağmen giriş yapamıyorum. Bilgisayarımda yeni aldığım auth code ve şifre ile açtığım otp çalışıyor. Yani OTP kodu üretebiliyorum, fakat bu OTP kodu ile çarıma giriş yapamıyorum. Girmeye çalıştığımda bu şekilde uyarı veriyor. ICSOTP sitesine girip Test OTP Code dediğimde ise bu şekilde bir durumla karşılaşıyorum. Yardıma ihtiyacım var lütfen.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Error! OTP Login Failed With Unknown issue. Please Contact Customer Service
    Yani diyor ki ''Hata! bilinmeyen sorun. Hemen Bizimle iletişime geçin ''

Bu durum için çözümlerimiz oldukça basit

Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen burada bulunan adımları gerçekleştiriniz.

İyi forumlar.

Junior Member
    Teşekkür ederim, zaman ayarları ve Reset OTP yapınca işlem halloldu.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Forcewave View Post
    Teşekkür ederim, zaman ayarları ve Reset OTP yapınca işlem halloldu.
    Önemli değil, iyi forumlar.