Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Tpt ip match

Junior Member

Tpt ip match

Merhaba arkdaşlar
    18.05.2020 tarihi 2029 kişi incelemeye alınan karakterlerin arasında benimde accountta bulunmakta giriş ekranımda verilen hata tpt ıp match yazıyor, attığım ticketlara yetkililerden otomatik cevap alıyorum ve tam olarak ne sebepten ban yediğim hakkında detaylı bir bilgi verilmemektedir. bizle aynı sorunu yaşıyan arkadaşlar var mıdır, sistem hatası olduğunu düşünüyorum, oyun hayatım boyunca herhangi bir illegal program kullanmadım zaten her akşam canlı yayın açtığım ( lKeysii ) karakterde bu tarz da illagal bir program kullanmam olanaksızdır.Bu tarz sorun yaşayan oyuncular var ise yorum kısmında yaşadıkları problemi belirtebilirler mi ?

Senior Member
    Otomatik cevap yoktur ! zaman kazanmak için kalıp hazır taslak mesajlar vardır aynı noterler gibi
    Tpt ip match aynı ip den birileri hile kullanmış hile kullanılan karakterle iletişime geçilmiş bunları ifade etmektedir.
    Kullanılan internetin kendinize ait olmasına dikkat ediniz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Otomatik mesaj gönderilmemektedir. Açılmayacaklar hesaplara açılmayacağını belirten kalıp bir mesaj gönderilir ve biletinizin içeriğinde neden banlandığınız yazar. Der ki,

Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu nedenle hesabınıza erişim yasaklanmıştır. Kullanıcı sözleşmesinde aynı protokol adresi ya da telefon numarası kullanan hesapların kullanıma kapatılacağı açık bir şekilde belirtilmiştir.

Ne yazık ki bu konuda size daha fazla yardımcı olamıyor ve hesabınızı yeniden kullanıma açamıyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

yayın açman bir şeyi değiştirmeyecektir. ayrıca gercekten bu illegallikle bir bağlantın varsa yayıncı permin alınabilir. twitch youtube kanalına bile telif atabilirler. umarım karakterin temizdir. tpt ip match ban nedeni hile kullanılan bir karakter var ve o karakterle iplerin aynı veyahut o karakterle trade münasebetin var. detaylı bilgiyi çok nadir burda verir gmler. biletin sonucunu beklemelisin. bu arada kanıt sunmak zorunda da değiller.
    geçmiş olsun

Junior Member
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Otomatik cevap yoktur ! zaman kazanmak için kalıp hazır taslak mesajlar vardır aynı noterler gibi
    Tpt ip match aynı ip den birileri hile kullanmış hile kullanılan karakterle iletişime geçilmiş bunları ifade etmektedir.
    Kullanılan internetin kendinize ait olmasına dikkat ediniz.
    hazır taslak mesaj dediğin otomatik veya copy paste, herkese ayrı ayrı yazılmıyor tickette.
    internetim kendime ait iş yerim ttnet ev ise süperbox kullanmaktayım benden hariç kimse kullanmamakta, trade ile çoğu kişiye item al ver yaptığımız oluyor fakat koxp veya illagal bi program kullandığını bilemem.

Bende baskasi yuzunden tpt ip match ban yedim acmiyorlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by LarvatumAscensorem View Post
    yayın açman bir şeyi değiştirmeyecektir. ayrıca gercekten bu illegallikle bir bağlantın varsa yayıncı permin alınabilir. twitch youtube kanalına bile telif atabilirler. umarım karakterin temizdir. tpt ip match ban nedeni hile kullanılan bir karakter var ve o karakterle iplerin aynı veyahut o karakterle trade münasebetin var. detaylı bilgiyi çok nadir burda verir gmler. biletin sonucunu beklemelisin. bu arada kanıt sunmak zorunda da değiller.
    geçmiş olsun
    benim burda yayın yapıyorum dememin amacı banımı açındeğildir, yayın yapıyorum koxp veya illagal bi program kullanmamaktayım demekdir. bilet sonucu sürekli nerdeyse aynı, kanıt sunmak zorunda değiller fakat emek var, bilgi verilirse neden ban yediğim belliyse eğer macro koxp tbl ve buna benzer bi olaysa, benim burdan ulaştırmam 1 hafta veya 1 ay ama onların bana verecekleri cevap 2 dakikasını almıyacaktır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Keysi83 View Post
    hazır taslak mesaj dediğin otomatik veya copy paste, herkese ayrı ayrı yazılmıyor tickette.
    internetim kendime ait iş yerim ttnet ev ise süperbox kullanmaktayım benden hariç kimse kullanmamakta, trade ile çoğu kişiye item al ver yaptığımız oluyor fakat koxp veya illagal bi program kullandığını bilemem.
    Bilemeyince sonuç bu oluyor sorun çözülmüş oldu geçmiş olsun.

Junior Member
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Bilemeyince sonuç bu oluyor sorun çözülmüş oldu geçmiş olsun.
    teşekkürler fakat başkasına attığım trade de ne için sorumlu ben oluyorum olaylara mantıklı bakılırsa eğer, buda demek oluyorki sorun çözülmemiş.

Senior Member Vrij's Avatar
    G.O
    Proxy veya VPN kullanmış mıydın?
    Aynı tlf na baglı diğer hesaplar da banlandı mı?