Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Senior Member
    Quote Originally Posted by vanessa123 View Post
    4 ve 5 tüm slotlar boş ? item okadar çok olduki serverde para etmiyor itemler artık ayrıca serverlar bom boş ! ya mobları kaldırın yada kapatın artık şu serverları cidden farm yapmaya teşvik etmiyor oyun şuan hiç ! GG farmlayak diyoruz chitin buyları 2.750 m şaka değil 2.750 m 5 6 saat farm yapıyorum 2 parça 7 chitin geçiriyorum 4 ms den 1 old takı alıyorum toplam 8 m pot param çıkmıyor be . 1 ay öncesi olsa 20 m di getirisi drop azalamsaı falan değil server 4 ve 5 yüzünden oldu bunlar yönetim lütfen şu severları kapatın artık bomboş hiçbir işe yaramıyor oyun içi piyasa ölüyor lütfen kalksın artık
    Slotlar dolu yeaa görev yapamıyoruz , farm atamıyoruz diyecektin o zaman

500 sıra bekleme diye.

Junior Member
    zamanla kapanır fazla olması neden sorun teskil etti ki sana hem lag az olur

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by vanessa123 View Post
    saygıdeğer dostum . Birdaha oku bence açtığım konuyu Cr reportlarına bakmaktan yorgunluk var galiba üzerinde

konuyu açma amacım tamamen piyasayı öldürmesi kapanmasada moblar kalksın millet jr pk sını atsın ama servera çok item giriyor. Sirius pazarını gezersen anlayabilirsin
    Ben okuduğumu anlayarak yazdım da sen muhtemelen pazarda piyasa hesabı yapmaktan kendini kaybetmişsin Sirius 4-5 yokken premiumlu kullanıcılar 500-600 sıra bekliyordu ve sıranın gelmesi saatler sürüyordu. Şu an bile yoğun saatlerde sıra vermektedir. Sen kendi cebini düşünmek yerine oyuna giremeyenleri düşünmeye çaba sarf et çünkü bizim birinci önceliğimiz kullanıcıların oyuna girebilmesini sağlamak senin pazarını düşünmek değil.

Şu pazarcı kafasından çıkıp ne zaman oyuncu olacaksınız merakla bekliyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    nolur göster sirius 4-5teki boş slotları da gideyim farm yapayım.. eslantta boş slot yok güzel kardeşim. sallamadan önce gidip bi bakma zahmetine erişseydin keşke

Senior Member
    Siriusdaki yasağın " kalkmaması " taraftarıyım.

Sirius 4 ve 5 neden boş ?
    1-)Pazar kuran multi charlar yok
    2-)Koxpla farm yapan adam yok
    Yani tamamen gerçek oyuncular oynuyor be onların mevcududa az buna bir şey diyemem.

Siriusdaki yasağın kalkması genel olarak illegal oyuncuların yararına olacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by abdullah seker View Post
    Siriusdaki yasağın " kalkmaması " taraftarıyım.

Sirius 4 ve 5 neden boş ?
    1-)Pazar kuran multi charlar yok
    2-)Koxpla farm yapan adam yok
    Yani tamamen gerçek oyuncular oynuyor be onların mevcududa az buna bir şey diyemem.

Siriusdaki yasağın kalkması genel olarak illegal oyuncuların yararına olacaktır.
    genel anlamda konuşma 1 ay 1 haftadır bekliyoruz her gelicek kişi illegal mi oynuyor oyunu saçma bir yorum olmuş.

sirius açılması lazım girişler yine premiumla olsun ama kayıtlar açılsın artık

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ben okuduğumu anlayarak yazdım da sen muhtemelen pazarda piyasa hesabı yapmaktan kendini kaybetmişsin Sirius 4-5 yokken premiumlu kullanıcılar 500-600 sıra bekliyordu ve sıranın gelmesi saatler sürüyordu. Şu an bile yoğun saatlerde sıra vermektedir. Sen kendi cebini düşünmek yerine oyuna giremeyenleri düşünmeye çaba sarf et çünkü bizim birinci önceliğimiz kullanıcıların oyuna girebilmesini sağlamak senin pazarını düşünmek değil.

Çok low sın dostummm . Pazarcı olsam piyasa öldürmek işime gelir ucuza alır ucuza seri seri satarım Sen ares te pk atıyosun tabi bilmediğin şeyler bunlar farm falan çok uzaksın belliki bunlara Ben farm yapıyorum itemlerin değeri yok diyorum arkadaşım bir çözüm üretin dedim neden linç yedim ki ? pazarcı değilim üstad ayrıca farmerim

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post

Yoğunluğun sebebi çoklu pc çoklu pc nedeni genie ve pazar basit güncellemelerle işgalcileri ortadan kaldırak sorun çözülebilirdi. Bu şekilde bol kanal server arkadaşın dediğin sonucu doyum noktası ulaşınca hızlı çöküş gelir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    K0xperler chaosa girsin milletin anasını bellesin diye var kardeşim nie olacak