Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 109
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Biz görev için manti de bayagı bulunduk ta 1 saate 14m, BUS, BES mi attı da, yoksa uyudun rüya mı gördün.
    Ama hiç boş kalmadıgına göre kasıyordur.
    Phantom 73 LV a saatte 3 bus atıyor en düşük rate olarak. 5-6 da olabiliyor bazen.

Quote Originally Posted by newyorkcity4761 View Post
    Bir de kasmaları ayrı bır sey, ks ye gıdıyorsun hemen KOSPER charını sokuyor beyfendı Dogar dogmaz Mantıcore yı olduruyor senı gonderıyor. bir de dalga gecıyor... aklınıza gelecek tum kufur lerı sayıyorum tabı. burada yazamıyorum...!
    GM lerin bu tür şikayetleri dikkate alıp normal carla o slota ks ye gitmesi lazım drop azaltılması oyuna zarar veriyor kontroller sıklaşmalı para kasılan slotlara ks atmalı gm normal bir carla

Junior Member
    gm ler normal carla ks gitse zorlasa adam önce ıtemlı carıyla göndermeye calısıyo baktı gitmıyorsa k0sper carıyla gelıyo %100 yolluyo ozmn ama gm yakalasada farklı ınternetle k0sp car soktugu ıcın sadece k0sperı banlayabılır. o yuzden manticorenın drobu azaltılırsa bu tarz zorbaları bıtırmıs olabılır.

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Thumbs up

Quote Originally Posted by nec_Ct2slwY1 View Post
    Manticore slotundan oyuna aşırı gb girmekte

Yenı serverlar acıldıgı günden itibaren karus human olsun hep aynı carlar gb kasmakta
    ben altarda cogu slota ks gıttım ama full itemli macrolu 1 okcu bütün farm cararını korumakta
    cok komik orasıda güncelleme alması lazım bence

resten sonra genieli bir şekilde 1 saat kasma fırsatı buldum saatte 14m para kastım şaka gibi
    7/24 degıl 1 ay degıl 1 yıldan fazla suredır aynı carlar orda genia altı macro şeklinde farmlayarak servere gb gırısı yapmakta
    inceleyip gb nın aktıgı bir slotu mafialardan kurtarmanız dileğiyle
    Abartma kardeşim Elle 1 saat dursan anca 8m kasıyor sende ne şans varmış derler adama bide genie gibi yavaş bi atak ile 14m diyosun (Farmcı değilim yapmıyorum sadece slota biliyorum.)

gm ler normal carla ks gitse zorlasa adam önce ıtemlı carıyla göndermeye calısıyo baktı gitmıyorsa k0sper carıyla gelıyo %100 yolluyo ozmn ama gm yakalasada farklı ınternetle k0sp car soktugu ıcın sadece k0sperı banlayabılır. o yuzden manticorenın drobu azaltılırsa bu tarz zorbaları bıtırmıs olabılır.
    dostum gm ler herşeyi iyi biliyor o koxper carla arasındakı trade alışverişi ni görüyor ayrıca koxper carı banlasa oda yeter birdahaki koxper carı girecegı zaman 10 dk düşünür hele yeni sw lerdeyse ntnow telefon muhakkak zarar verir

Senior Member
    Manticore slotundan oyuna aşırı gb girmekte

Yenı serverlar acıldıgı günden itibaren karus human olsun hep aynı carlar gb kasmakta
    ben altarda cogu slota ks gıttım ama full itemli macrolu 1 okcu bütün farm cararını korumakta
    cok komik orasıda güncelleme alması lazım bence

resten sonra genieli bir şekilde 1 saat kasma fırsatı buldum saatte 14m para kastım şaka gibi
    7/24 degıl 1 ay degıl 1 yıldan fazla suredır aynı carlar orda genia altı macro şeklinde farmlayarak servere gb gırısı yapmakta
    inceleyip gb nın aktıgı bir slotu mafialardan kurtarmanız dileğiyle
    14m saatte veriyor olsa o slotu yıkarlar kardeş Abartmışsın 10 diyeydin bari. Şu an kaç bırakıyor bilemem ama eskiden Diezde yapmıştım manticoree 1 saat farm 6-7m civarı geliyordu. Oyunun herhangi bir yerinde farm yapsan zaten bu civarda getirmiyor mu?

Quote Originally Posted by j451u5 View Post
    Sirius da var tüm campları kapatan eleman var.Hepsinin ismi King ile bitiyor Adam serverin başından beri orda
    Evet okuyor mu forumu bilmiyorum ama her karakterimin görevini yaptı sağolsun. Slota gelip adamın anasına sövmek yerine selam verip görev olduğunu söylerseniz göreve yardım ediyor.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bu slotun ratesi düşmesi gerekiyor.
    @Khenarth

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Ne kadar abartılmış böyle. Orada saatte 14 M Genie ile kasılması imkansız.

1 saat - 60 dakika

10 dakika içerisinde yaklaşık 2.2 M değerinde bir çöp alman lazım. Yanılmıyorsam en değerlisi de Long Spear +3, 10 dakika içerisinde kestiğin her Manticore'den Long Spear alman lazım ki bu da imkansız. 1 saat içerisinde maksimum alacağın 4.5 - 5M arasındadır.

Sanırım birisiyle spot kavgası yaşadın ve alamadın, ben oranın ekmeğini yemiyorsam, kimse yemesin diyerek sanırım bir hışımla foruma gelerek konu açtın.

Senior Member
    bus kalksın, mantikordan drop kalksın, phantomdan bus drobu kalksın veya luferson stone golem gibi olsun saatte 1 tane ya var ya yok

Junior Member
    1 saatte 14 m bırakması imkansız manticoreun