Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 109
    Senior Member
    slot kaybeden 1 şahıs daha

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Mafya slotları orası drop kesilirse oyun biter =)

Başımdan geçen bir olay var , yeni mage açtım görev yapıyorum . Sıra mantikorda. Bütün S S1 S2 S3 / Mp1 Mp2 gezdim ya genie ya makro . Dedim Atak yapayım bekli sayar adama da yazdım . Cevap gelmeyince atak yapmaya başladım bir küfüre başladı adam , Sonra dedim 83 okçu ile gelir slot vermem 60 level adam bu arada . Adamın cevabı istesen 100 level ol kutu alamazsın . Bu Adam Koxper makro değilde nedir sizce arkadaşlar . Hem görev yapacak arkadaşa izin vermiyorsun 3 kuruş için hem küfür ediyorsun . Bence Görevi olan bütün slotlardan Çöp dropbu kalkmalı sadece CZ ye gelmedi . Hodri meydan CZ de =)

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    100 Defa yazdık 1000 defa yazdık half trol ve manticore dropları azaltın dedik tınlamadılar bile insanlar görev yapamıyor.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Gerçekten Bırakma zamanı gelmiş tamamen gibi geliyor =)

Junior Member
    Aaa olur mu bahçe slotlarını dağıttılar ya kardeşim neyinize yetmiyor. Farm yapıp gb satan, tl kasan 25 pc manticore, phantom,eslant yapan adamları durdurmazlar. Çünkü enayi var onların oyuna soktukları gbyi çekiyorlar. Getiriyorlar bi 190mye ap kanat+tatto bizim gibi enayiler 10ar tane koyuyor bankasına. Sokun daha oyuna gb sokun bakalım artık alacak birini bulursunuz inşallah

Banned
    Quote Originally Posted by NDBOSS View Post
    Aaa olur mu bahçe slotlarını dağıttılar ya kardeşim neyinize yetmiyor. Farm yapıp gb satan, tl kasan 25 pc manticore, phantom,eslant yapan adamları durdurmazlar. Çünkü enayi var onların oyuna soktukları gbyi çekiyorlar. Getiriyorlar bi 190mye ap kanat+tatto bizim gibi enayiler 10ar tane koyuyor bankasına. Sokun daha oyuna gb sokun bakalım artık alacak birini bulursunuz inşallah
    Ap tatto kanat.
    Bunlar sayesinde oyuna giren GB ler siliniyor işte.
    Oyunda gb birikmiyor.
    Strateji güzel ve nTT çalışıyor.
    Yapılan herşey bizim iyiliğimiz için

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    =) Birde şu var arkadaşlar hep diyorlar oyuna gb sokunca gb fiyatı artıyor . Yanlış işte oyuna ne kadar gb sokarsan stok artar gb düşer =) Ne kadar az GB girerse slotlardan o kadar artar GB fiyatları . Gerçi Farmcılar hep diyor onu anlıyoruz artık

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Oyunda işine yaramayacak eşyaları çıkarmak için saatlerce uğraşan ve çıkardığı eşyaları da npc' lere satarak oradan gelecek parayı kâr güden insan topluluğu knight online dışında başka bir oyunda var mıdır merak ediyorum.

Ayrıca oyunun 2004 yılındaki kurgusuna göre çıkan eşyaların insanlar tarafından kullanılma ihtimali olabilir. Fakat uzunca bir zamandır oynarken kullanabileceğimiz her türlü eşyayı oyunun görevlerle bize verdiği gerçeğini de dikkate alarak çıkan eşya listesinin neden günümüz şartlarında kullanılabilecek seviyeye getirilmediğini veya bu eşyaların npc satış fiyatının neden düşürülmediğini veya çıkan eşyaların düşük level karakterlerden neden tamamen kaldırılmadığını da merak ediyorum.

Junior Member
    Mageler gb verin magic scroll alın, meeleler gb verin tatto kanat alın. Eslantta 30 pc farm atanlar siz gb kasıp sigara parası çıkarmaya devam edin arslanlarım enayimiz çok

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Oyunda işine yaramayacak eşyaları çıkarmak için saatlerce uğraşan ve çıkardığı eşyaları da npc' lere satarak oradan gelecek parayı kâr güden insan topluluğu knight online dışında başka bir oyunda var mıdır merak ediyorum.

Ayrıca oyunun 2004 yılındaki kurgusuna göre çıkan eşyaların insanlar tarafından kullanılma ihtimali olabilir. Fakat uzunca bir zamandır oynarken kullanabileceğimiz her türlü eşyayı oyunun görevlerle bize verdiği gerçeğini de dikkate alarak çıkan eşya listesinin neden günümüz şartlarında kullanılabilecek seviyeye getirilmediğini veya bu eşyaların npc satış fiyatının neden düşürülmediğini veya çıkan eşyaların düşük level karakterlerden neden tamamen kaldırılmadığını da merak ediyorum.
    Çok değişik bir oyun sistemi var , hatta çok değişik oyuncu sistemide var =) Babamdan bana miras kaldı deyip slot sahiplenenler , Server açıldığı günden beri burdayım deyip küfür edenler , ben 16 pc / 8 pc / 30 pc oynuyorum sana mob kestirmem diyenler var . Oyunu para kaynağı olarak gören işsizler var açıkçası . Genç işsizlik durumu %26 şuan . Eminim %10 u oyundan para kazanıyordur . Helal değil bu durum . Benim veya bir çok arkadaşımızın yatırdığı parayı onlar mı alacak haksızca . Bu duruma yönetimin el atması lazım .

İnanıyorum yapacaklardır . Urk Tron u bitirdiler şimdi diğer slotlara yönelik çalışma yaparlar .