Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 109
    Junior Member

Manticoreden Çöp Yağıyor genieli 1 saate 14m

Manticore slotundan oyuna aşırı gb girmekte

Yenı serverlar acıldıgı günden itibaren karus human olsun hep aynı carlar gb kasmakta
    ben altarda cogu slota ks gıttım ama full itemli macrolu 1 okcu bütün farm cararını korumakta
    cok komik orasıda güncelleme alması lazım bence

resten sonra genieli bir şekilde 1 saat kasma fırsatı buldum saatte 14m para kastım şaka gibi
    7/24 degıl 1 ay degıl 1 yıldan fazla suredır aynı carlar orda genia altı macro şeklinde farmlayarak servere gb gırısı yapmakta
    inceleyip gb nın aktıgı bir slotu mafialardan kurtarmanız dileğiyle

Senior Member
    delos phantom deli gibi bus atıyor. Cz aoc kadar bus atıyor bazen daha da fazla. Eslant aoc azalıyorsa bir zahmet ya kontrol edin artık şu bölgeyi ya da kapatın drop'u. Cr de bir başkası tarafından report atıldı. İnceleyin artık.

Senior Member enezx's Avatar
    Manticore gibi item ve level istemeyen bir slotun bu kadar değerli olmasına anlam veremiyorum
    Tamam tüm farm slotları CZ alanına taşınamaz, eslantta çöp slotları için o kadar mage ks'şiyor zor farm yapıyor ama Lufer-Delos-Ardream bölgelerinde yapılan farm zorlukları karşılaştırılınca oyuna çok kolay ciddi miktarlarda gb girişi olduğu bir gerçek
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    malesef öyle tek el tarafından bedava gb akan manticoreleride lütfen guncelleme almasını talep ediyoruz . en azından herkesin farmlamaya çalıştığı az miktarda gb degerını korusun.

Senior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Manticore gibi item ve level istemeyen bir slotun bu kadar değerli olmasına anlam veremiyorum
    Tamam tüm farm slotları CZ alanına taşınamaz, eslantta çöp slotları için o kadar mage ks'şiyor zor farm yapıyor ama Lufer-Delos-Ardream bölgelerinde yapılan farm zorlukları karşılaştırılınca oyuna çok kolay ciddi miktarlarda gb girişi olduğu bir gerçek
    delosta phantom dışında oyunun dengesini bozan bir şey yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by nec_Ct2slwY1 View Post
    Manticore slotundan oyuna aşırı gb girmekte

Yenı serverlar acıldıgı günden itibaren karus human olsun hep aynı carlar gb kasmakta
    ben altarda cogu slota ks gıttım ama full itemli macrolu 1 okcu bütün farm cararını korumakta
    cok komik orasıda güncelleme alması lazım bence

resten sonra genieli bir şekilde 1 saat kasma fırsatı buldum saatte 14m para kastım şaka gibi
    7/24 degıl 1 ay degıl 1 yıldan fazla suredır aynı carlar orda genia altı macro şeklinde farmlayarak servere gb gırısı yapmakta
    inceleyip gb nın aktıgı bir slotu mafialardan kurtarmanız dileğiyle
    GB niye girmesin oyuna, itemlerini öpücükle mi alıyorsun?

Alıp siteye satıyorum pahalı olsun istiyorum cebime iyi para girsin diyorsan ayrı.

Junior Member
    yok o anlamda demedım. adam 30 carla sureklı gb satıyo ztn gn ucuzlatınca ıtem fıyatları yukselıyor. herkes gıbı bende guncelleme yemıs slotlarda dusuk mıktarda farmlıyorum. gb dusup ıtem fıyatları yukseldıgı vakıt ıtemlerımı tamamlamam ıyıce zorlasıyor hocam. 30 carla mantıcoreyı kapatık gb kasıp satmaları sızce olumlu bı hareketse bısey dıyemem saygı duyarım ama ben sıkayetcıyım heryer gıbı orada guncelleme almalı bence

Senior Member
    Droplardan çöp kalksın bence sadece high clas atıçsın

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    manticore slotlarının çöp getirisi kaldırılsın makrocular kasıp kasıp duruyor görev bile yapamıyoruz

Senior Member
    Manticore slotlarının dropları azaltılmalı.
    Pk alanlarında Genie çalışmasın ve Delos bölgesinde.